© sveikatiada.lt archyvo nuotr.

Tarptautinės šokio dienos (balandžio 29 d.) proga nacionalinis sveikos gyvensenos projektas „Sveikatiada“ pakvietė mokinius dalyvauti veikloje „Sveikatiadoj šok ir nesustok“. Į šį kvietimą atsiliepė per 100 mokyklų iš visos Lietuvos – jų mokiniai aktyviai įsitraukė į šokio sūkurį.

Visą balandžio mėnesį vykusiuose renginiuose šoko apie 15 tūkst. mokinių ir 500 mokytojų. Kai kuriose mokyklose prie šokančių vaikų prisijungė ir jų tėveliai.

Mokiniai šoko įvairiausius šokius – nuo klasikinių iki gatvės šokių, nuo tradicinių lietuvių liaudies iki originalių ir pačių susikurtų. Mokykloje kartu šoko įvairaus amžiaus klasės, vyresnieji mokė šokio žingsnelių jaunesniuosius.

© sveikatiada.lt archyvo nuotr. / Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija

Šiais metais „Sveikatiados“ dalyviams specialius šokio judesius demonstravo šokių studijos „Šokių akademija“ šokėjai bei gatvės šokių studijos „Skillz“ atstovai – nufilmuotas jų pamokas mokiniai galėjo rasti projekto „Sveikatiada“ interneto svetainėje.

„Projekto „Sveikatiada“ tikslas – paskatinti mokinius sveikiau gyventi, daugiau judėti. Norime tai daryti įdomiai, linksmai, kad mokiniai suprastų, jog sveikai gyventi yra smagu. Tad ieškome įvairių būdų ir formų, kurios būtų priimtinos mokiniams“, – kalbėjo „Sveikatiados“ projekto koordinatorius Tadas Beržonskas.

„Labai patiko. Lauksime kitos šokių fiestos“, „Šokti tikrai smagu“, – tokių ir panašių atsiliepimų sulaukė renginio organizatoriai.

„Sveikatiadoj šok ir nesustok“ yra tradicinė projekto „Sveikatiada“ veikla, vykusi jau trečius metus iš eilės. Vaikai ją labai mėgsta bei nekantriai laukia.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: