Kaunas.lt archyvo nuotr.

Pirmadienį kauniečiai gatvėse išvydo kiek neįprastus ir kitokios išvaizdos maršrutinius taksi – į miesto gatves išvažiavo “pop art” stiliaus kūriniais papuošti autobusai. “Galerija ant ratų” – taip vadinasi menininko bendras Algio Kriščiūno ir maršrutiniais taksi Kauno mieste keleivius vežančios įmonės “Kautra” projektas.

“Galerija ant ratų” – aštuoni skirtingi “pop art” stiliaus darbais apklijuoti marštrutiniai taksi, važinėjantys Kauno mieste. Nuo Supermeno važiuojančio motoroleriu iki Anglijos karalienės apatinių ar Darto Veiderio pirmadienį besikeliančio iš lovos.

“Prasideda tamsusis metų laikas, tad manau mums visiems reikia daugiau spalvų ir pozityvių dalykų. O tokie ir yra Algio Kriščiūno darbai. Džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie gražesnio, spalvingesnio ir simpatiškesnio Kauno. Taip pat šia akcija norime parodyti, kad viešasis transportas yra šiuolaikiškas ir įdomus. Tai ne tik transporto priemonė, vežanti mus į namus ar į darbą. Tai yra šis tas daugiau. Tai yra naujos pažangios transporto priemonės, su šiuolaikiškais sprendimais”, – kalbėjo UAB “Kautra” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Kauniečiai “Galerija ant ratų” galės mėgautis iki metų pabaigos. Tai pirma tokio tipo kūrinių paroda Lietuvoje.

“Iš pradžių kiek nustebino kreipimasis, bet man visuomet įdomu ir malonu sudalyvauti netradicinėse veiklose.  Savo darbais norisi ir provokuoti miestiečius, atkreipti jų dėmesį, sukelti šypseną ar užduoti klausimus. Gal kai kam pasirodys per daug provokuojančiai matyti Anglijos karalienės apatinius ant maršrutinio taksi? O gal kaip tik kažką pralinksmins keliaujant ryte į darbą“, – kalbėjo menininkas Algis Kriščiūnas.

“Galerija ant ratų” darbais papuošti Kauno miesto maršrutiniai taksi važiuoja įprastais 51-57 maršrutais.

2

3

4

6

7

000

Kaunas.lt archyvo nuotr.

Taip pat skaitykite: Martynas Gaubas demonstruoja pasauliui išties išskirtinius darbus

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: