© Imanto Boiko nuotr.

“Atpažįstu veidus, kurie buvo mano klausytojai dar realybės šou “Dangus” laikais. Dabar ateidami į mano koncertus, jau pasikeitę, subrendę.” – svarbiomis akimirkomis dalinasi Vaidas. Su meile muzikai “užaugintas” ištikimiausių, dar nuo pirmųjų pasirodymų, gerbėjų būrys bei augantis naujų klausytojų ratas yra didžiulio darbo vaisius bei raktas į ilgai lauktą naująjį etapą, kurį Vaidas pamažu dar tik jaukinasi. Apie apsisprendimą neišvykti, apie įgyvendintą tikslą sukurti naują, kino filmą primenančią, koncertinę programą turui po didžiąsias arenas bei dar daugiau atvirų detalių apie Vaido patirtį.

Paklaustas koks filmas apibūdintų jo karjerą, Vaidas ištaria tik du žodžius tai – Denis Villeneuve. Galbūt šio filmų režisieriaus darbai ar kūrybinis kelias Vaidui yra artimi, galbūt jis yra įkvėpimas ir pavyzdys, kai užklumpa sunkumai, bet pasak atlikėjo viena yra tikrai aišku – būnant dešimt metų scenoje, svarbiausia neišduoti savo principų ir nepasiduoti lengviausiai prieinamam rezultatui.

“Planavimas ir atsakingas darbas. Be abejonės sėkmę labai įtakoja pasirinkta komanda, su kuria nusibrėžėme rezultatus ir jų siekėme. Filmuojame kokybiškus klipus sukurtoms dainoms, dirbame su geriausiais šalies prodiuseriais, režisieriais ir kompozitoriais. Noriu savo klausytojui suteikti kokybiškiausią rezultatą ir vis pateikti kažką naujo, kažką įdomaus.” – apie priežastis lėmusias šiandienos karjerą pasakoja Vaidas.

Papasakok, kaip kito kūryba ir auditorija?

Kūryba kito su amžiumi, gyvenimo supratimu ir patirtimi. O auditorija, kaip ir aš pats augo kartu su manimi. Atpažįstu veidus, kurie buvo mano klausytojai dar realybės šou “Dangus” laikais. Dabar ateidami į mano koncertus, jau pasikeitę, subrendę – man vis primena kokie buvome tada visai jauni.

Vaidai, kokie buvo sunkiausi karjeros vingiai?

Sunkiausia, matyt, buvo nuspręsti (o tikrai reikėjo apsispręsti) ar grįžti į gimtinę, ar pasilikti ir siekti teatrinių aukštumų Londone. Pripratau prie Jungtinės Karalystės. Prie naujų žmonių, draugų, su kuriais iki šiol palaikome kontaktą. Ir prie idėjos, kad ten galimybės tikrai didesnės. Milžiniškos it pats Londono miestas. Neslėpsiu, tai tikrai žavėjo.

Panašu, kad užmojai muzikiniame pasaulyje vis didesni tikriausiai tai atsispindi tavo naujojo albumo dainose? 

Naujoji daina “Panama”, sukurta to paties linksmojo ir itin talentingo Juozo Martinkėno, yra apie žmogaus pasitraukimą, poilsį nuo jo įsivaizduojamos rutinos. Pabėgimą. Ir supratimą, kad tai ko ieškai taip toli, gali būti visai šalia. Panama yra šalia.

Kaip visuomet stebini profesionalumu ir idėjomis akivaizdu, kad dirbi taip, jog net dūmai rūksta: pristatei naują albumą, dainą, muzikinį klipą bei ruošiesi lapkričio mėnesį vyksiančiam koncertiniam turui po didžiąsias arenas. Ką su Monika darote, kad tokia dienotvarkė netrukdytų santykiams?

Žiauriai daug ir aistringai mylimės.

Pilna arena Vaido dainų besiklausančių ir gera nuotaika besidalijančių žmonių yra savotiškas katarsis ir siekiamybė atlikėjui, tačiau Vaidas pabrėžia, kad niekada nenorėtų to sureikšminti iki tokio lygmens, jog pamirštų jaukius koncertus ištikimiausiems klausytojams ar būreliui artimiausių draugų. “Visi trys išvardinti variantai man rūpi ir rūpės nuoširdžiai tiek pat.” – priduria Vaidas.

Ilgai lauktas dainininko etapas jau lapkričio mėnesį, koncertinio turo režisierius Vytautas Rumšas žada, kad kiekvienas žiūrovas pasijus lyg tuo pačiu metu būtų ir gyvo garso koncerte, ir kino teatro salėje. Gyvai ekrane projektuojami vaizdai leis jiems ir patiems tapti šio iš daugelio trumpų istorijų sudaryto gyvo kino filmo dalyviais.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: