„Idėjų garažas" archyvo nuotr.

Domanto Razausko grupė – koncertinis reiškinys, po poilsio, kūrybos ir repeticijų pertraukos sugrįžtantis su nauja programa, naujomis dainomis ir visiškai netikėtomis senų dainų aranžuotėmis. Renginiuose šis reiškinys pasineria į improvizaciją, o koncertams įsibėgėjus jie  tampa panašūs į nedidelius spektaklius.

Domantas Razauskas – atlikėjas, stebinantis muzikinių žanrų gausa – nuo reggae, bliuzo, džiazo, liaudies muzikos stiliaus kūrinių. Autoriniai tekstai, vidinė energija ir profesionalus atlikimas, leido Domantui įsitvirtinti tarp garsiausių dainuojamosios poezijos atlikėjų Lietuvoje.

Į grupę jau įaugo trombonininkas Pranas Dapšauskas (ex Stipriai Kitaip, Suicide DJs), būgnininkas Marius Leiburas, o taip pat kartu koncertuoja jau puikiai pažįstamas smuikininkas Simas Butavičius ir vienas geriausių dabartinių Lietuvos bosininkų Paulius Rukas. Grupė žada netikėtą programą, kuri turėtų patikti tiek senam ramių baladžių gerbėjui, tiek pasiilgusiam beprotiškų improvizacijų. Programoje nemažai bliuzo kūrinių, tiek senų, tiek visiškai naujų, niekada ir niekur neskambėjusių. “Šiuo metu išgyvename tikrą džiaugsmą repetuodami, kuriame, žaidžiame, mėgaujamės kartu. Kiekvienas grupės narys prisideda prie to, kad su šia sudėtimi mūsų dainos skamba ypatingai gyvai ir žaismingai. Jokios įtampos ir nereikalingo streso, tiesiog džiaugsmas”, – pasakoja Domantas Razauskas, koncertais Vilniuje ir Kaune pažymintis savo 30 metų jubiliejų.

Iki vasaros grupė planuoja sugroti vos kelis koncertus pilna sudėtimi, o visą likusį laiką skirti naujos programos ruošimui. Artimiausias Domanto Razausko ir grupės koncertas įvyks balandžio 5 d. 19 val. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre. Bilietais prekiauja tiketa.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: