(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Baltijos šalių oro bendrovė “airBaltic” savo lėktuvus pradėjo žymėti Europos Sąjungos vėliava. Šią iniciatyvą paskatino oro bendrovės gerbėjai socialinėje erdvėje – “Facebook.com” ir “Twitter”. “airBaltic” lėktuvai ES simbolį skraidins 100 maršrutų į Europos, Rusijos, NVS ir Vidurio Rytų šalis.

Oro bendrovės atstovų teigimu, tokiu būdu “airBaltic” lėktuvai reprezentuos šalių, iš kurių vykdo skrydžius, narystę Europos Sąjungoje. “airBaltic” socialiniuose tinkluose turi apie 40 tūkst. gerbėjų. Socialinėje erdvėje ne tik teikiami specialūs oro bendrovės pasiūlymai, bet ir tiesiogiai bendraujama, dalinamasi svarbiais pastebėjimais ir nuomonėmis.

“airBaltic” iš Rygos skraido 80, iš Vilniaus – 12 krypčių, taip pat vykdo skrydžius tarp Talino ir Suomijos miestų.

airBaltic Facebooke: http://www.facebook.com/airBaltic

“Air Baltic Corporation” (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., “Baltijas aviācijas sistēmas SIA” – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu “airBaltic” lėktuvų parką sudaro 31 lėktuvas: dešimt “Boeing 737 – 500”, aštuoni “Boeing 737-300”, du “Boeing 757-200” ir vienuolika “Fokker 50” lėktuvų. “airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award), taip pat neseniai pelnė pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – “Phoenix Award 2010”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: