(c) organizatorių archyvo nuotr.

Šiandien Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Baltijos šalių oro bendrovė “airBaltic” pasirašė sutartį, pagal kurią “airBaltic” tampa LKF rėmėju 2011 metams ir oficialiu 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato (“EuroBasket 2011”) vežėju.

“Šis bendradarbiavimas mums yra labai svarbus užtikrinant kokybišką ir greitą susisiekimą čempionato dalyviams, Lietuvos krepšinio federacijos darbuotojams ir svečiams. Toks grandiozinio masto renginys privalo turėti patikimą vežėją, taigi su malonumu pradedame bendradarbiauti su “airBaltic”. Taip pat mums nepaprastai svarbu, kad “airBaltic” čempionato vardą skraidins po užsienio šalis”, – sako LKF prezidentas Vladas Garastas.

“Džiaugiamės pasirašydami šią sutartį, nes tikime, kad krepšinis kaip niekas kitas efektyviai garsina Lietuvos vardą, didina susidomėjimą mūsų šalimi, padeda pritraukti daugiau turistų. Laukiame Europos čepionato ne tik kaip ypatingos svarbos ir įdomumo tarptautinio renginio, bet ir kaip gaivaus bei gilaus oro gurkšnio šalies ekonomikai ir aviacijai”, – sako “airBaltic” viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda.

Jo teigimu, oro bendrovė dės visas pastangas, kad “EuroBasket 2011” vardas būtų kaip įmanoma geriau išpopuliarintas užsienio oro uostuose.

Šiandien Vilniaus oro uoste iškilmingai sutiktas specialus “airBaltic” lėktuvas, papuoštas krepšinio čempionato ženklu. Lėktuvas “Bombardier Q400 NextGen” su “EuroBasket 2011” ženklu kelionę pradės išvykdamas į Paryžių ir iki čempionato pabaigos skraidins įvairiomis “airBaltic” kryptimis po Europą. Šia proga “airBaltic” ir LKF visiems lėktuvu vykstantiems keleiviams į Prancūzijos sostinę padovanos kvietimus į čempionato rungtynes, kuriose žais prancūzų rinktinė.

Europos vyrų krepšinio čempionatas rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje. Dėl medalių ir kelialapių į Olimpines žaidynes susigrums 24 geriausios Europos šalių komandos, vyks net 90 rungtynių.

“airBaltic” vykdo skrydžius iš trijų šalies oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos. Oro bendrovė iš Baltijos šalių skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.

“airBaltic” informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: