(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Į vasario mėnesį Palėpės muzikoje besisvečiavusios Alinos Orlovos koncertą bilietus pavyko gauti tik patiems sparčiausiems – jiems akimirksniu ištirpus iš visų prekybos vietų, ne vienas gerbėjas taip ir liko neišgirdęs kerinčio Alinos Orlovos balso. Paskatinta šio koncerto sėkmės ir daugybės klausytojų prašymų, gegužės 4 d. 19 val. Alina Orlova sugrįžta į Kauną, Ryšių istorijos muziejų, kur sceną vėl spalvins unikaliais kūriniais ir charizma.

Alina Orlova – alternatyvios lietuviškos muzikos perliukas, savo kūryba sužavėjusi ne tik Lietuvos, bet ir Prancūzijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos klausytojus. Alinos daina „Lichoradka“ iš naujojo albumo „Mutabor“ buvo pripažinta geriausia metų daina 2010 – aisiais Rusijoje, o visą lapkričio mėnesį merginos kūryba gėrėjosi Prancūzijos klausytojai, kur Alina surengė net keliolika koncertų.

Po 2008 – ųjų debiutinio albumo „Laukinis šuo dingo“ sėkmės, 2010 – ųjų vasarą pasirodė antrasis, anot pačios Alinos, šiek tiek kitoks, „gerokai skausmingesnis, bet ir taiklesnis“ albumas – „Mutabor“, kuriuo lyg pasakos slaptažodžiu atrakinamas dainininkės sielos pasaulis. „Šis albumas yra virsmas“ – patvirtina Alina klausytojų pastebėjimus, kad jos kūryba tapo kitokia – brandesnė, kartais dramatiškesnė.

Koncerte Kaune klausytojai vėl turės galimybę išgirsti naujas, bei jau gerai žinomas Alinos Orlovos dainas, lydimas pianino garsų, o kūrinių skambesį praturtins gitaristas ir violančelistas.

Koncertas vyks gegužės 4 d. 19 val. ryšių istorijos muziejaus salėje. Bilietus galima įsigyti visose Tiketa kasose ir 1 val. prieš koncertą vietoje.

Multkultūrs kūrėjų asociacijos “Agnus OK” informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: