(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

2008-ųjų metų vasarą šalia Vytauto Didžiojo bažnyčios esančioje senojoje prieplaukoje buvo įkurtas tūkstančio vietų amfiteatras su kilnojama scena, kurioje nuolatos rengiamos įvairios miesto šventės.

Kauno miesto savivaldybė už 340 tūkst. litų kranto šlaite įrengė medinius suolus žiūrovams. Amfiteatru ant Nemuno kranto džiaugiasi ir renginių organizatoriai, ir patys kauniečiai. Pagaliau žiūrovams nebereikia sėdėti ant žemės. Amfiteatras nuo pat įkūrimo dienos tapo Senamiesčio traukos centru.

Pastaruoju metu žiniasklaidos priemonėse pasirodė visuomenę klaidinanti informacija esą teatro įkūrėjai yra „Daugirdo“ restoranas. Pats amfiteatras, kuris pastatytas už Savivaldybės lėšas, pradėtas vadinti „Daugirdo amfiteatru“.

Norime priminti, kad idėja Nemuno pakrantėje įrengti amfiteatrą buvo įgyvendinta miesto savivaldybės lėšomis. Todėl bet koks amfiteatro pavadinimo savinimasis yra neteisėtas.

Kauno miesto savivaldybė ketina pasirūpinti, kad šalia amfiteatro būtų skelbiama informacija, jog šis statinys įrengtas Savivaldybės lėšomis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: