Tarptautiniame graikų-romėnų jaunučių imtynių turnyre Valgoje (Estija) mūsų šaliai atstovavę Anykščių imtynininkai iškovojo penkis medalius.
Sidabro apdovanojimus savo svorio kategorijose iškovojo Domas Krikščiūnas (32 kg) ir Aurimas Paurazas (58 kg).
Trečiąsias vietas užėmė Deividas Venslovas (50 kg),Gytis Galinis (55 kg) ir Deividas Ramelis (63 kg).
Tarptautiniame turnyre kovojo 125 imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
www.imtynes.lt informacija





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









