(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Įsimylėjusiųjų dienos proga Kazio Binkio teatro  premjera – juodoji komedija “Meilė ligi grabo lentos”, pagal italų dramaturgo, komediografo Aldo Nikolaji pjesę, režisierius Rimantas Štaras.

Ar Jūs tikite, kad meilė gali trukti amžinai? Ar mylite savo artimą žmogų taip  pasiaukojančiai,  kaip kad mylėjote ir aukojotės prieš dešimt ar dvidešimt metų? Ar egzistuoja MEILĖ LIGI GRABO LENTOS?

Atsakymo ieško šiandieninio spektaklio herojai, siūlydami ir Jums atsakyti į šį visais laikais žmoniją jaudinusį klausimą. Kiek metų gali trukti laiminga santuoka? O jei dar ji sukurpta iš išskaičiavimo? Egzistuoja  žinomiausias ir daugelio išbandytas būdas – susirasti meilužį! Paįvairinti gyvenimo kasdienybę nauja patirtimi, meilės nuotykiais, net jei tektų patekti į avarinę situaciją, susižaloti, visais įmanomais būdais suktis iš keblios situacijos, net pereinant devynis nuopolio ratus:  ligoninę, kalėjimą, psichiatrijos kliniką, vardan naujai gimusio jausmo žmogui, kuris dar kol kas vienišas, bet turintis sužadėtinę. Sužadėtinę pašalinti iš kelio – vieni juokai, bet kaip pasielgti su mylėtu ir išlepintu savo vyru? Išsiskirti!? Jokiu būdu! Kad jis susirastų kitą? Ne, jis turi priklausyti tik Jai tol, kol… mirtis juos išskirs.

Kaip nusprendė šios juodosios komedijos  temperamentingoji ir išradingoji herojė Eva, taip ir turi viskas vykti… Tik ar visada vyrai aklai vykdo, kad ir nekalčiausias gražuolės užgaidas? O jei ji ims ir užsimanys atsikratyti vienu iš dviejų mylimųjų?

Ir dar daug nenuspėjamų nuotykių patirs į šią komediją atėję žiūrovai, kuriems bus pasiūlyta … patiems sukurti komedijos finalinę sceną. Kaip gi turėtų baigtis ši intriguojanti ir raizgi meilės trikampio istorija?.

Eva – Kirtė Kemeikė
Mario – Arijus Brazauskas
Bruno – Andrius Tamoševičius

Dailininkė  – Rimutė Skučienė

Bilieto kaina 5,00 Lt.

Laima Praškevičienė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: