Lapkričio 26-27 dienomis Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ organizuoja jau tradicinę rudeninę maisto produktų rinkimo akciją prekybos centruose. „Maisto bankas“ kviečia susivienyti visos geros valios žmones ir prisidėti prie maisto produktų rinkimo akcijos padedant įgyvendinti bendrą tikslą – pagelbėti skurdžiai gyvenantiems žmonėms.

„Labai džiaugiamės antrą kartą įvykusia pavasarine maisto produktų rinkimo akcija, kurios metu žmonės įrodė, kad nėra abejingi skurdo kamuojamiems visuomenės nariams ir suaukojo 218,552 tūkst. vnt. įvairių ilgai negendančių maisto produktų ir higienos prekių“, – sakė akcijos „Maisto banko“ organizatoriai.

Pavasarinės akcijos metu Kauno miesto gyventojai buvo labai dosnūs, buvo surinkta maisto produktų už beveik 122 tūkst. litų. Socialiai atsakingi Lietuvos miesto ir miestelių gyventojai vargstantiems nupirko ir paaukojo maisto produktų už daugiau nei 665 tūkst. litų.

Per metus akcijos mastai labai išaugo. 2009 m. akcijoje dalyvavo 23 miestai, kai šį pavasarį žmonės aukojo 34 miestuose ir miesteliuose, be to, padaugėjo ir organizacijų, dalyvaujančių akcijoje. Praeitais metais dalyvavo 121, o šiemet – 200 nevyriausybinių organizacijų.

„Maisto banko“ organizuojamą akciją šiemet globoti vėl sutiko Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Organizacijos, norinčios dalyvauti akcijoje, privalo turėti paramos gavėjo statusą ir turėtų registruotis Socialinių paslaugų skyriuje (Nemuno g. 29, 50 kab.), tel. 8-37 42 41 41. Koordinatorė Ona Zigmantienė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: