Organizatorių archyvo nuotr.

Pernai Lietuvos publiką teatralizuotu cirko šou pakerėjęs „Auksinis“ Sankt Peterburgo cirkas atvyksta į Lietuvą su nauja tarptautine programa. Šį kartą programoje dalyvauja neįtikėtinų fizinių sugebėjimų artistai bei daugybė išpuoselėtų gyvūnų.

Trupės puošmena – didžiosios „katės“ – jaguarai, leopardai, pumos ir gyvūnijos karaliai – liūtai. Taip pat trumpam kavine pavirtusioje arenoje išdykaus beždžionių šeimynėlė, išdidžia laikysena stebins jas pakeitusi net 10 Rusijos šunų kurtų – ypatingai retos cirke, dresūrai nepasiduodančios veislės – keturkojų artistų grupė…

Išskirtinis dėmesys – nuostabaus grožio oro gimnastės, po arenos stogu atliekančios baletinius „pa“, reto „Vašingtono trapecijos“ atlikėjo bei komiškų akrobatų su milžinišku dviračiu ir nesuskaičiuojamomis šokdynėmis pasirodymams…

Viso šou metu Jus linksmins klounas iš Didžiosios Britanijos Niko, o programos pažiba – galiūnai broliai Romanovai nustebins net lietuvius – Pasaulio galiūnų čempiono Žydrūno Savicko tautiečius!

Lapkričio 3 – 21 dienomis per 20 įvairių gyvūnų ir profesionalių užsienio cirko artistų trupę į Lietuvą atgabens „Auksinis“ Sankt Peterburgo cirkas, surengsiantis net 12 pasirodymų Lietuvoje.

Šio unikalaus ir visame pasaulyje garsaus cirko programoje bus galimapamatyti pačius pavojingiausius, bet kartu ir gražiausius gyvūnus – liūtus, pumas, leopardus, jaguarus. Aštrių pojūčių mėgėjus cirkas kvies stebėti Afrikos liūtų programą. Plėšrių, nenuspėjamo elgesio žvėrių dresuotojai žiūrovams įrodys, jog išdidūs ir grėsmingi liūtai gali būti talentingi mokiniai. Kita didžiųjų „kačių“ grupė leis žavėtis jų gracija ir meile savo šeimininkams.

„Auksinio“ cirko programoje dalyvauja artistai gastroliavę garsiausiųjų pasaulio cirkų trupėse. Su visa pagarba Lietuvos ir Latvijos žiūrovams šioms gastrolėms „Auksinis“ Sankt Peterburgo cirkas subūrė juos savo trupėje. Tik geriausieji, talentingiausieji artistai gauna proga pristatyti vieną seniausių ir žymiausių pasaulio
cirko vardų Lietuvoje ir Latvijoje.

Šioje programoje – oro gimnastai ir akrobatai, lengvai ir elegantiškai atliekantys sunkiai suvokiamus 10-ojo laipsnio sudėtingumo triukus. Komiškų akrobatų ant milžiniško dviračio ir šokdynių virtuozai Zementovai – yra šių žanrų pradininkai. Verta pamatyti puikų originalą, nustelbiantį visas kopijas kartu paėmus. Subtilus jumoras, netikėti veiksmo posūkiai, originalūs kostiumai – visuma, kuri verčia žavėtis cirko menu.

Publiką stebins Galiūno triukai šiame pasirodyme atliekami ant žmogaus galimybių ribos, jame komponuojasi ugnies šou, žongliravimas svarmenimis, atletas vien dantimis laikydamasis už lyno pakeliamas į penkių metrų aukštį. Galiausiai atliekamas rizikingiausias triukas – per cirko arenoje gulintį atletą pervažiuoja mikroautobusas! Atrodo neįtikėtina, bet visą tai matysite atėję į šiuos pasirodymus.

Auksinis Sankt Peterburgo cirkas parengė visą puokštę staigmenų bei gerų emocijų ir mažiausiems žiūrovams.

Juos linksmins klounas iš Didžiosios Britanijos Niko, išdykusios beždžionėlės parodys, kaip nederėtų elgtis ir net 10 Rusijos šunų kurtų sužavės savo paklusnumu bei atsidavimu savo šeimininkams. Be to, cirko numerius lydės įspūdingas lazerių šou, arenos erdves užlies garsas, nuspalvins ugnies ir pirotechnikos efektai.

Specialiai šiam projektui organizatoriai atgabena net du sunkvežimius šviesos, garso ir lazerių aparatūros!

„Auksinio“ Sankt Peterburgo cirko programai muziką kūrė garsus Rusijos žvaigždžių kalvės kompozitorius-aranžuotojas Pavelas Gavronovas, kuriantis dainų aranžuotes populiariam realybės šou „Fabrika Zviozd“. Šis kūrėjas taip pat dirba su žymiais Rusijos atlikėjais: Irina Alegrova, Nikolajum Baskovu, Taisija Povalij, Lolita bei kt. Cirko šou scenarijaus autorius, režisierius ir prodiuseris – Dmitrijus Zelceris.

Auksinis Sankt-Peterburgo cirkas, su nauja ir įspūdinga programa Lietuvoje lankysis itin trumpai. Kviečiame visus apsilankyti šiame išskirtiniame cirko šou.

KLAIPĖDA 11.05 ŠVYTURIO ARENA    www.bilietai.lt
KĖDAINIAI 11.08 KĖDAINIŲ ARENA   www.ticketmarket.lt
KAUNAS 11.10 SPORTO HALĖ                  www.bilietai.lt
ŠIAULIAI 11.12 ŠIAULIŲ ARENA            www.ticketmarket.lt ir www.bilietai.lt
PANEVĖŽYS 11.15 CIDO ARENA              www.tiketa.lt
VILNIUS 11.17 PRAMOGŲ ARENA         www.bilietupasaulis.lt
UTENA 11.19 UTENOS DSC                        www.bilietupasaulis.lt
ALYTUS 11.21 ALYTAUS ARENA            www.bilietupasaulis.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: