Centriniame Kauno turguje - agroturgelis
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Centriniame Kauno turguje duris atvėrė agroturgelis, kuriame bus prekiaujama ūkininkų natūriniuose ūkiuose išauginta produkcija.

Pasak vieno iš šio turgelio įkūrėjų, kooperatyvo „Agroturgelis.LT“ direktoriaus Viliaus Ardzijausko, produkcija, kurios galima įsigyti šiame turgelyje, yra auginama natūriniuose ūkiuose pritaikant visas ekologines auginimo priemones.

„Tikrą ekologišką produkciją užauginti yra labai brangu, todėl jos kainos labai aukštos, ir, deja, ne visiems prieinamos. Todėl ir pasirinkome natūrinį ūkininkavimo būdą, kuriame cheminių trąšų naudojama labai nedaug, o kainos priimtinos daugeliui žmonių“, – sakė V. Ardzijauskas.

Idėją įkurti tokį turgelį suformulavo „Agroturgelis.LT“ kooperatyvo valdybos pirmininkas, ūkininkas Petras Barista, Vokietijoje radęs originalų prekybinį vagonėlį, kuris ir tapo pirmuoju prekybos tašku.

Anot prekybos miestelio „Urmas“ atstovo, kuriame nuo 2009 m. veikia Centrinis Kauno Turgus, agroturgelis šią vietą Kaune pasirinkimo neatsitiktinai.

„Centrinis Kauno Turgus iš kitų turgų išsiskiria plačiu prekių asortimentu, jų gausa. Atsižvelgdami į tai, kad mūsų turgaus lankytojai apima plačią auditoriją, nevengiame priimti ir nestandartinių sprendimų. Tikimės, kad artimiausiu metu agroturgelis atras savo pirkėją, kaip ir kitos turgaus prekyvietės“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Agroturgelyje prekiaujama mėsa, pieno produktais, duona, pyragais bei daržovėmis.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: