(c) "KPMS ir partneriai" archyvo nuotr.

Gruodžio 14 d., antradienį, šviečiantis ir grojantis „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas leisis į kelionę per Lietuvą. Iniciatorių – p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo bei „Coca-Cola“ sistemos Lietuvoje nuo 2000 metų rengiamas karavanas šiemet per miestus ir miestelius keliaus jau vienuoliktus metus iš eilės.

Su kilnia ir jau tradicija tapusia misija – parama kaimo mokykloms bei vaikų globos namams – šviečiantis ir grojantis Kalėdų karavanas aplankys 11 kaimo mokyklų bei 4 vaikų globos namus bei daugiau nei 4000 čia besimokančius, besiglaudžiančius vaikus.

„Kviečiu visus prisijungti prie Kalėdų karavano. Ši gėrio ir paramos tradicija – pati gražiausia kalėdinė dovana vaikų namų bei kaimo mokyklų vaikams, nes šis karavanas jiems atveža šventę“, – sako p. Alma Adamkienė, labdaros ir paramos fondo įkūrėja.

p. A. Adamkienės fondo globojamoms mokykloms ir vaikų globos namams, kuriuos aplankys Kalėdų karavanas, bus dovanojamos sporto priemonės, reikalingos mokinių aktyviam laisvalaikiui bei fizinio lavinimo pamokoms. Šiomis dovanomis prie karavano tradiciškai ketina prisidėti LR Prezidentūros, LR Vyriausybės, Vilniaus bei Kauno savivaldybių darbuotojai, LR Seimo nariai bei darbuotojai.

„Šiais metais Kalėdinis karavanas su dovanomis ir linkėjimais ne tik keliaus į mokyklas ir vaikų globos namus, bet ir parems A. Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamą Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnaziją ir skirs lėšų jos sporto salės rekonstrukcijai. Šios mokyklos auklėtiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose sporto turnyruose, tad tikimės, kad ši parama, juos dar labiau motyvuos siekti sportinių aukštumų“, – sako Laura Puidokaitė, „Coca-Cola Hellenic Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene. Prie šios rekonstrukcijos galės prisidėti kiekvienas prekybos centruose įsigijęs „Coca-Cola“ gaiviųjų gėrimų.

Dovanomis prie Kalėdų karavano šiais metais galės prisijungti prekybos bei pramogų centro „Ozas“ lankytojai, kuris gruodžio 14 d. karavaną pasitiks su Nacionaliniu Kalėdų seneliu. Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ specialiose įrengtose dėžėse dovanos mokyklų ir vaikų globos namų vaikams jau pradėtos rinkti nuo lapkričio pabaigos.

Šviečiantį Kalėdų karavaną taip pat pasitiks Klaipėdos bei Šiaulių prekybos ir laisvalaikio sostinė „Akropolis“, kuriuose dovanėlės taip pat bus renkamos specialiose dėžėse. Čia dovanų rinkimo akcija prasidės gruodžio 6-ąją, o Kalėdų karavanas žada lankytis gruodžio 15 ir 16 dienomis.

„Šiais metais Kalėdų karavanas bus kaip niekad gausus. Džiugu, kad kiekvienais metais sulaukiama vis daugiau pritarančių šiai paramos tradicijai. Esame dėkingi visiems, kurių pagalba Kalėdų karavanas tampa nenutrūkstama Kalėdinė šventė mūsų vaikams“, – sako p. Alma Adamkienė.

Gruodžio 14-17 d. Kalėdų karavanas aplankys ir Kalėdų dvasią bei gerumą paskleis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose bei Kaišiadorių, Raseinių, Šilalės, Plungės, Telšių rajonuose esančiuose miesteliuose ir kaimuose.

Apie Kalėdų karavaną

„Coca-Cola“ turi stiprias, tradicines sąsajas su Kalėdomis. Lietuvoje Kalėdų karavanas organizuojamas nuo 2000 metų. Akcijos svarbiausias tikslas – paremti kaimo mokyklas bei vaikų globos namus. Savo tradicinę kelionę karavanas tęsia Estijoje ir Latvijoje. „Coca-Cola“ karavanas kartu su Kalėdų seneliu, elfais bei pilnas dovanų per vienuolika metų Kalėdų dvasią ir nuotaiką skleidė daugiau nei 150 Lietuvos kaimo mokyklose bei vaikų globos namuose. Kalėdinio karavano kampanijos yra rengiamos daugiau nei 90 pasaulio šalių.

Kalėdų karavano maršrutas:

Kalėdų karavanas savo kelionę šiemet, kaip ir ankstesniais metais, pradės iš Rotušės aikštės Vilniuje, gruodžio 14 d., kur 12 val. jis bus išlydėtas ponios Almos Adamkienės, J. E. LR Prezidento Valdo Adamkaus, projekto iniciatorių „Coca Cola“ atstovų, paramos partnerių, „Tele bim bam“ vaikučių balsų bei Kalėdų senelio. Karavanas, rinkdamas dovanėles, pajudės link LR Prezidentūros (12:45 val.), LR Vyriausybės (13:00 val.), LR Seimo (13:10 val.) ir Vilniaus miesto savivaldybės (13:20 val). Iš savivaldybės karavanas pajudės link Vilniaus II-ųjų vaikų globos namų (14:00 val.). Vėliau karavanas vyks į prekybos centrą „Ozas“ ir vakare išvyks į Kauną, kur 19 val. Laisvės alėjoje susitiks su miesto savivaldybės darbuotojais.

Gruodžio 15 d.

09.00 val. Kruonio gimnazija

10.30 val. Ariogalos gimnazija

12.30 val. Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnazija

14.00 val. Judrėnų pagr. m-kla

15.00 val. Endriejavo vid. m-kla

18.00 val. Klaipėdos vaikų globos namai „Rytas“

19.00 val. Klaipėdos „Akropolis“

21.00 val. Palangos miestas

Gruodžio 16 d.

10.00 val. Alsėdžių vid. m-kla

11.00 val. Buožėnų pagr. m-kla

12.30 val. Drąsučių pagr. m-kla

14.00 val. Šiaulių vaikų globos namai

16.00 val. Šiaulių „Akropolis“

Gruodžio 17 d.

9.00 val. Šiaulių Jono Laužiko specialioji mokykla

10.30 val. Tytuvėnų gimnazija

13:00 val. Kauno vaikų globos namai „Atžalynas“

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: