(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Lapkričio 16-ąją Vytauto Didžiojo Universiteto, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete organizuojama atvira konferencija-diskusija „Tolerancijos transformacija: pozityvieji ir negatyvieji aspektai“, skirta pažymėti Tarptautinę tolerancijos dieną.

Šiuo renginiu siekiama atkreipti dėmesį į tolerancijos diskurso ribų ir pačios sąvokos reikšmės kaitą, įvertinti reiškinio teigiamus ir neigiamus padarinius visuomenei. Dėl to į tolerancijos problematiką bus žvelgiama iš radikaliai skirtingų pozicijų.

Pranešimus skaitys Seimo narys Algis Čaplikas, VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanas Benas Ulevičius, VDU ir ISM dėstytojas Vincentas Vobolevičius bei žmogaus teisių aktyvistas Donatas Paulauskas. Konferenciją moderuos VDU Regionistikos katedros vedėjas Rytis Bulota. Renginio pabaigoje pranešėjai diskutuos ir atsakys į klausytojų klausimus.

Konferenciją-diskusiją organizuoja nevyriausybinės jaunimo organizacijos: Akademinis politologų klubas (APK), Europos bendruomenės centras (EBC) ir Europos teisės studentų asociacija (ELSA).

Renginys vyks šių metų lapkričio 16 dieną (antradienį) Kaune, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, 303-ioje auditorijoje (Gedimino g. 44) nuo 16.00 val.

Daugiau informacijos:

+370 63359084
info.apie.rengini@gmail.com

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: