Filmo "(Ne)eilinė moters istorija" kadras

Ar manote, kad jūsų santykiai tobuli? Ateikite ir sužinosite, kokie pavojai slepiasi romantiniuose santykiuose. Kodėl to reikia, juk meilė ir aistra taip žavu? Deja, po maloniu rožiniu paviršiumi šiuose santykiuose slepiasi daugybė užmaskuotų pavojų.

Kartais akivaizdžių fizinio smurto ženklų nesimato, tačiau turintis daugiau galios asmuo kontroliuoja savo partnerę/į ar kitaip psichologiškai smurtauja. Kartais tai prasideda maloniu elgesiu ir perdėtu rūpinimusi, todėl būna sunku atpažinti, kad smurtas jau vyksta.

Procesui įsibėgėjus, “smurto ratui” įsisukus, situaciją pakeisti gali būti labai sunku. Kita vertus, liepsnojant itin “karštai meilei”, poros santykiuose nuolat vyksta incidentai ir konfliktai, kurių metu kurstoma įtampa, keliamos dramos, nes neretai žmonės meilės neįsivaizduoja be aistros ir/ar dramos. Kaip padaryti, kad porų santykiai nebūtų toksiniai, tai yra, džiaugsmo juose būtų daugiau, negu kovos ir kančios? Štai apie tai ir kviečiame jus padiskutuoti: tiek jaunus tiek vyresnius, tiek moteris, tiek vyrus, poras, dar tik kuriančias savo santykius.

(Ne)eilinė moters istorija – filmas, sukurtas jėgas suvienijus režisierei Janinai Lapinskaitei, videostudijai “Media lab” bei moterų nevyriausybinei organizacijai. Fikcinis filmo siužetas paremtas realiai išgyventomis moterų istorijomis.

Labdaros ir paramos fondas FRIDA kviečia šį filmą stebinčius jaunus žmones atpažinti toksinių santykių poroje ar net gręsiančio smurto ženklus bei skatina moteris ir merginas patikėti, kad tik jos yra atsakingos už savo gyvenimą, todėl visuomet reikia turėti noro ir jėgų keisti tai, kas yra nepriimtina.

Diskusijoje ieškosime ribos tarp romantikos ir smurto bei žvelgsime į santykius NE pro rožinius akinius.

Renginys FACEBOOKE https://www.facebook.com/events/450633081784388/

Vieta: Kauno Senamiesčio kavinė “Skliautas”, Rotušės a. 26, Kaunas

Laikas: Liepos 14d. 18 val.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: