© morispublic.lt archyvo nuotr.

Lietuviams vis dažniau perkant internetu, šalia drabužius ar buitinę techniką siūlančių elektroninių parduotuvių savo pozicijas įtvirtina ir draudimo polisų pardavėjai. „Edrauda“ duomenims, lyginant 2013 ir 2012 metų pirmuosius ketvirčius, įmonės draudimo polisų pardavimai išaugo 70 %.

„Statistika rodo, kad mūsų tinklalapyje civilinį draudimą įsigyja kas ketvirtas šios paslaugos internete ieškantis žmogus. Džiaugiamės rezultatais ir tikime, kad laikui bėgant rasis vis daugiau vertinančių savo laiką, su interneto įrankiais lyginančių finansinius produktus“, – kalbėjo įmonės „Edrauda“ vadovė Rima Kazlauskaitė.

Specialistė mini, kad nuo 2012 balandžio iki 2013 balandžio išrašyta kone dvigubai daugiau draudimo polisų nei prieš metus, o vieno jo vidutinė kaina padidėjo 17 %.

„Pavyzdžiui, Latvijos draudimo kompanijos apie didėjančius pardavimus internete informuoja jau penktus metus. Šioje srityje jie mus gerokai pralenkę, tad kurdami savo sistemą partnerių ieškojome būtent kaimyninėje šalyje“, – pasakojo R. Kazlauskaitė.

„Prognozuojame tendencijas ir planuojame ateities veiksmus. Šiuo metu numatytas augimas vyksta pagal planą ir, jei niekas nesikeis, šių metų rudenį „Edrauda“ tinklalapyje kas mėnesį bus parduota iki 4000 polisų.“

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: