Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba ( FNTT) pradėjo tyrimą dėl 17 mln. litų užvaldymo sukčiavimo būdu iš Nacionalinės kredito unijos – įtarimus pareigūnai jau pareiškė mažiausiai 10 asmenų. Dėl dviejų asmenų prokuratūra kreipėsi į ikiteisminio tyrimo teisėją – jauną vilnietę ir jos draugą teismas penktadienį leido suimti mėnesiui, praneša naujienų portalas delfi.lt

Pirminiais duomenimis, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl galimo lėšų pasisavinimo sukčiavimo būdu iš Nacionalinės kredito unijos. Įtariama, kad kelioms bendrovėms unija išdavė kreditus nekilnojamajam turtui įsigyti visoje Lietuvoje – turtas buvo įvertintas gerokai daugiau, nei iš tikrųjų buvo vertas.

FNTT įtaria, kad verslininkai unijai galėjo padaryti 17 mln. litų žalą – ši suma dar gali didėti.

Įtariamuosius pareigūnai sulaikė šią savaitę – dėl dviejų suėmimo – jaunos poros prokuratūra penktadienį kreipėsi į teismą. Pirminiais duomenimis, jie tvarkydavo įvairius reikalus tarp bendrovių ir unijos.

Kitų įtariamųjų prokuratūra nusprendė nesuimti – jie pareigūnams sutiko atskleisti galimo sukčiavimo schemą. Beje, atliekant šį tyrimą vienoje garsioje sostinės advokatų kontoroje ketvirtadienį buvo atlikta krata.

Ikiteisminio tyrimo pareigūnai kol kas nekomentuoja, nes ne visus įtariamuosius yra sulaikę ir juos apklausę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: