Futbolo rungtynes nemokamai stebės šimtai vaikų
(c) LFF.lt archyvo nuotr.

Lietuvos ir Armėnijos nacionalinių futbolo rinktinių draugiškas rungtynes Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione šiandien nemokamai stebės šimtai vaikų iš sporto mokyklų ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) masinio futbolo projektų dalyvių.

LFF tradiciškai į Lietuvos rinktinės rungtynes pakvietė organizuotas vaikų iš sporto mokyklų ar futbolo klubų grupes, o taip pat pastaraisiais metais dalyvavusius įvairiuose ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektuose.

Mažiausiai keli šimtai jų šiandien ruošiasi atvykti į Kauną žiūrėti rungtynių, o „Vasaros linksmosios futbolo mokyklos“ dalyviai iš septynių Lietuvos rajonų turės galimybę išvesti abiejų rinktinių žaidėjus į aikštę.

Rungtynes nemokamai taip pat galės stebėti Lietuvos rinktinės EURO 2012 abonementų savininkai, o bilietus į rungtynes galima įsigyti internete arba BILIETAI.lt kasose.

Lietuvos ir Armėnijos rinktinių rungtynių pradžia – 19 valandą Lietuvos laiku. Rungtynes tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

Lietuvos futbolo federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: