© Wikimedia Commons nuotr.

Aktorė Cate Blanchett (Keit Blanšet) 2016-aisiais norėtų sumažinti savo darbo krūvį ir daugiau dėmesio skirti savo įdukrai.

Edith Vivian Patricia Upton (Edit Vivjan Patrišija Apton) yra ketvirtas dviejų “Oskarų” laureatės vaikas – aktorė su vyru Andrew Uptonu (Endriumi Aptonu), už kurio ištekėjo 1997-aisiais, dar augina šešerių Ignatių Martiną (Ignašijų Martiną), 10-metį Romaną Robertą ir 13-metį Dashiellą Johną (Dašielą Džoną).

Pora mergaitę įsivaikino šių metų vasarį.

Dabar Cate planuoja kuriam laikui atsisakyti aktorystės ir daugiau dėmesio skirti jauniausiai šeimos narei.

“Šiemet mes sulaukėme telefono skambučio ir įsivaikinome mažą mergaitę… Būni sąraše, o paskui sulauki skambučio… Nieko nežinai apie vaiką, kurį pamatysi”, – sakė ji interviu britų žurnalui “Harper’s Bazaar”.

Į klausimą, ar jiems padeda vyresnius vaikus auginant įgyta patirtis, ji atsakė: “Visada tai būna pirmas kartas. Visada… Neketinu daug dirbti ir 2016 metais… Mūsų trys biologiniai vaikai yra ypatingi. Nuostabu matyti, kaip jie tampa šeimynėle”.

C.Blanchett papasakojo, kad nusprendė pradėti įvaikinimo procesą Amerikoje, o ne Australijoje, nes nemano, kad jos gimtosios šalies įstatymai geriausiai gina vaikų interesus.

Aktorė yra įsitikinusi, kad Austrijos įvaikinimo sistemai reikia reformos, nes joje vis dar jaučiamas palikimas nuo Pavogtųjų kartų laikų, kai iki aštuntojo dešimtmečio šalies valdžia atiminėjo vaikus iš aborigenų genčių.

“Įstatymai turi pasikeisti taip, kad geriausiai tarnautų vaikų interesams, – pridūrė ji. – Kitaip nutinka, kad šie vaikai būna (ilgai) mėtomi šei bei ten po įvaikinimo sistemą ir pagaliau, jeigu tai vyksta tol, kol vaikui sukanka penkeri ar septyneri, jiems padaroma žala”.

“Australijoje tai yra suprantamas palikimas nuo Pavogtųjų kartų laikų. Kai šalies istorijoje yra etapas, kai vaikai buvo nedorai ir atkakliai atplėšiami nuo savo tėvų, nuo savo gimimo vietos, ir (problema) nėra sprendžiama, įvaikinimo įstatymai, suprantamai, krypsta ne vaiko naudai”.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: