Pexels.com archyvo nuotr.

Gyvename tokiu neramiu metu, kai turime skirti ypatingą dėmesį tam, kad apsaugotume savo ir aplinkinių sveikatą. Pasaulyje siaučiant įvairiems virusams, kurie gali būti netgi mirtini, ypač svarbu tinkamai rūpintis higiena ir nepamiršti naudotų dezinfekcinių priemonių. Dezinfekcinės priemonės gali padėti sunaikinti bakterijas ir virusus laiku, taip neleidžiant jiems išplisti ir užkrėsti mūsų organizmo. Visgi, daugelis žmonių dažnai pamiršta naudoti jas, nes būna nepatogu.

Tam, kad visuomet būtumėte sveiki ir apsisaugotumėte nuo bakterijų ir virusų, nešiokitės su savimi mažą dezinfekcinių priemonių buteliuką. Taip priemonė visada bus pasiekiamoje vietoje ir galėsite dezinfekuoti savo rankas kiekvieną kartą išėję iš parduotuvės ar palietę viešose erdvėse esančius paviršius. Maža to, jums tikrai nebūtina investuoti į daug mažų dezinfekcinių priemonių buteliukų – galite nusipirkti vieną didesnės talpos ir vieną mažesnės talpos buteliuką, o esant reikalui mažesnį papildyti reikiamu kiekiu dezinfekanto.

Svarbu paminėti tai, kad dezinfekcinės priemonės rankoms dažnai gali sausinti mūsų rankų odą ar ją stipriai dirginti. Ypač pavojingos jos yra tada, kai turime naudoti jas itin dažnai. Tam, kad apsaugotumėte savo rankų odą ir galėtumėte mėgautis jos švelnumu, geriau rinkitės hidroalkoholinius gelius, kurie kur kas labiau tausoja mūsų kūno odą nei standartiniai geliai. Visgi, svarbu atsiminti, kad sveikata ir saugumas yra svarbiausia, tad dezinfekantą naudoti būtina.

Užsakymo Nr. KMC200173

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: