Pexel.com archyvo nuotr.

Kalėdinė dovana – tai puikus būdas kitam žmogui parodyti savo meilę, rūpestį ir dėkingumą. Tačiau kartais nutinka taip, kad rinkdami dovanas kitiems, mes galvojame apie save: ar mums patiktų dovanojamas daiktas, ar būtų praktiškas ir naudingas. Dažnai tai tampa esmine klaida. Renkant dovaną, reikia visą dėmesį sutelkti į tą žmogų, kuriam ji skirta. Skirkite pakankamai laiko apgalvoti, kokią žinutę neša jūsų kalėdinė dovana, ar ji bus naudinga konkrečiam žmogui bei kaip jis ją panaudos. Kad būtų lengviau surasti tobulą dovaną Kalėdoms, pasistenkite išvengti dažniausiai daromų klaidų ir pasinaudokite šiais patarimais, kuriais mielai pasidalijo dovanų parduotuvė 5dovanos.lt 

Galvokite apie dovanos gavėją

Prieš pradėdami kalėdinį apsipirkimą, pirmiausiai pagalvokite apie santykį su dovanos gavėju ir ką savo dovana norėtumėte jam pasakyti. Pavyzdžiui, jeigu ieškote dovanos savo geriausiai draugei, kuri yra tiesiog pamišusi dėl namų kvapų ir žvakių, tuomet įvairios kvepiančios žvakės arba unikalios rankų darbo žvakės bus ta dovana, kuri suteiks daug džiaugsmo. Jeigu jūsų mama dievina dailius svetainės ir virtuvės akcentus, tuomet ją sužavės tokios namų apyvokos prekės kaip stilingas puodelis ar krištolinė vaza. O jeigu turite labai linksmą draugą, negalintį gyventi be kavos, jam puikiai tiks įdomus puodelis su šmaikščia personalizuota žinute.

Klausykite, apie ką kalba dovanos gavėjas

Dar vienas patarimas – klausyti, ką kalba jūsų artimieji ir visa tai fiksuoti. Nustebtumėte, kiek daug užuominų praleidžiame pro ausis. Tarkime, jūsų kolegė užsiminė, kad norėtų pagyvinti virtuvės sieną ir ieško jaukaus natiurmorto. Jums tai turi būti ženklas, kad šiam žmogui puiki dovana bus paveikslai, atitinkantys pateiktą apibūdinimą. O galbūt jūsų tėtis paminėjo, kad skaitydamas vis sušąla? Tuomet kokybiškas vilnonis pledas bus tikrai rūpestinga kalėdinė dovana.

Paprašykite patarimo

Jeigu jums sunku sugalvoti, ką dovanoti kokiam nors žmogui, tuomet verta pasikalbėti su jo artimaisiais, kurie jį gerai pažįsta. Jie padės rasti teisingą kelią kalėdinės dovanos paieškose. Pavyzdžiui, paklauskite draugo mamos, ko jam gali reikėti. Galbūt ji paminės, kad sūnus labai prižiūri savo automobilį ir automobilių kvapai jam būtų puiki dovana. O galbūt jam kaip tik reikalingas vyriškas chalatas. Jeigu norite įteikti dovaną savo pusbrolio vaikams, tuomet bus dar paprasčiau – tiesiog paklauskite tėvų, ko šiuo metu jiems reikia. Jie puikiai žinos, kokios dovanos vaikams labiausiai patiktų. Ir tai gali būti ne tik žaislai, bet ir minkštos pagalvėlės su išsiuvinėtais užrašais ir mielais paveikslėliais, dailūs gintaro gaminiai vaikiškai rankytei, patogi apranga, o gal netgi sėdmaišis naujai įrengtam mažylių kambariui.

Naršykite socialiniuose tinkluose

Vienas geriausių būdų gauti užuominą apie dovanas – tai panaršyti savo draugų ir artimųjų socialinių tinklų profiliuose. Žmonės dažniausiai domisi tais dalykais, kurie jiems labai rūpi. Galbūt pamatysite, kad jūsų sesuo jau kelintą kartą dalyvauja konkurse, siekdama laimėti chalatą arba naktinukus. Štai jums ir dovana! Galbūt benaršydami pastebėsite, kad jūsų bendradarbis yra didelis aksesuarų gerbėjas ir nuolat dalyvauja mados mugėse. Tuomet stilingi gintaro gaminiai bus nuostabi dovana.

Apsilankykite 5dovanos.lt ir iš gausaus asortimento išsirinkite tinkamiausią dovaną draugui, mamai, sesei ar kolegai. Čia rasite daugybę kruopščiai atrinktų kalėdinių dovanų skirtingo amžiaus, pomėgių ir skonių žmonėms. Kiekviena dovana yra unikali ir pagaminta su meile. Be to, visos dovanos yra dailiai supakuojamos į gražią pakuotę ir paruošiamos įteikimui, kad jums nebereikėtų tuo rūpintis.

Užsakymo Nr. KMC190118

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: