Organizatorių archyvo nuotr.

Nauja vasara – tai nauja galimybė atnaujinti garderobą pagal visus naujus stilius ir tendencijas. Jei mėgstate išlikti stilingi, svarbu žinoti, kas populiaru mados pasaulyje, o tobulą aprangą akimirksniu gali sugadinti netinkama batų pora.

5 naujos avalynės tendencijos, į kurias verta atkreipti dėmesį

Batukaitau.lt žino visas šiuolaikinės avalynės tendencijas, kurios padės jums žinoti ir išlikti madingiems šiais metais. Štai 5 šiuolaikinės avalynės tendencijos, kurias privalote išbandyti 2021 m. Turime informacijos apie viską – nuo skirtingų stilių iki populiarių spalvų!

Tendencija Nr. 1: batai ant platformos

Nekalbame apie amžinus aukštakulnius. Ši tendencija atrado kelią į visus populiarius avalynės stilius, tokius kaip šlepetės ir sportbačiai. Jei norite atrodyti kasdieniškai, bet vis tiek pridėti šiek tiek daugiau aukščio ir stiliaus, platforminiai bateliai bus jūsų geriausi draugai. Platformos nebeturi būti įmantrūs kulniukai; dabar galite išlaikyti elegantišką arba laisvalaikio įvaizdį avėdami platforminius sportbačius arba sandalus.

Tendencija Nr. 2: šlepetės

Mums patinka ši tendencija, nes mėgstame laisvalaikio, patogią avalynę, kuri vis tiek atrodo puikiai! Slides – tai paprasti “šlepečių” stiliaus batai, tačiau vietoj dirželių dirželiai eina per pėdą, kad galėtumėte tiesiog į juos įkišti koją – iš čia ir pavadinimas. Yra įvairių stilių, pavyzdžiui, sportiniai bateliai, kuriuos galima avėti po sporto salės, arba oficialesni bateliai iš įvairių audinių ir kitų medžiagų, pavyzdžiui, odos. Šis stilius tinka tiek vyrams, tiek moterims ir yra puikus pasirinkimas, jei ieškote batų, kurie papildytų laisvalaikio įvaizdį.

Tendencija Nr. 3. loaferiai

Jei ieškote šiek tiek oficialesnių ir madingesnių batų, tuomet loaferiai turėtų būti jūsų sąrašo viršuje. Ši avalynė buvo žinoma jau seniai, tačiau šiais metais ji taip laukiamai sugrįžta. Mufleriai dažniausiai gaminami iš odos, o jų pavadinimas kilo iš to, kad tai tiesiog batai, kuriuos galima užsimauti ir eiti, puikiai tinkantys žmonėms, mėgstantiems išvengti papildomo darbo, pavyzdžiui, batų raištelių rišimo. Šie batai atrodo profesionaliai, o dėl odinės medžiagos juos lengva derinti beveik prie bet kokios aprangos.

90-ųjų stilius

Mums patinka, kai sugrįžta senos tendencijos, ypač 90-ųjų tendencijos! Šiais metais grįžta populiari išvaizda – plastikiniai permatomi batai, dažnai įvairių spalvų. Plastikiniai bateliai, kuriuos galima rinktis iš įvairių stilių, pavyzdžiui, kulniukų ir sandalų, yra tarsi sprogimas iš praeities. Pagalvokite apie vaikystėje avėtus “kūdikio lėlės” batelius, Cher Horowitz iš filmo “Clueless” ir klasikines 90-ųjų nuotaikas – ši tendencija gali išlikti!

Organizatorių archyvo nuotr.

Kvadratiniai bateliai

Galbūt pastebėjote, kad dabar parduotuvėse daugybė batų stilių turi kvadratinius pirštus – tai taip pat populiari 90-ųjų tendencija. Tai galima rasti ant aukštakulnių, sandalų, batų ir daugybės kitų modelių. Ši tendencija įgavo pagreitį nuo praėjusių metų rudens ir tik sustiprėjo padedant socialinės žiniasklaidos influenceriams. Šiais laikais nieko nėra stilingiau už ką nors iš praeities; nemaža dalis pastarojo meto tendencijų – tai daiktai iš 90-ųjų, pavyzdžiui, choker vėriniai ir mamos džinsai aukštu liemeniu. Kvadratiniai bateliai vėl puošia parduotuves ir mes tuo džiaugiamės!

Įsigykite madingų batų jau šiandien!

Jei ieškote naujos avalynės, norite atnaujinti savo spintą ar tiesiog turite apsipirkimo nuotaiką, susisiekite su mumis šiandien arba apsilankykite vienoje iš artimiausių mūsų parduotuvių internete.

Užsakymo Nr. KMC210097

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: