Organizatorių archyvo nuotr.

Norint mėgautis dar patogesniu internetu ir televizija, vertinga užsisakyti specialų, pagal jūsų poreikius pritaikytą planą. Jame rasite didelę televizijos kanalų gausą ir skaitmeninės televizijos privalumus, taip pat galėsite patogiai naudotis greitu šviesolaidiniu internetu visoje Lietuvos teritorijoje. Skaitykite toliau ir sužinokite apie skirtingus televizijos bei interneto planus bei išsirinkite sau labiausiai tinkamus.

Dideli interneto greičiai

Bet koks internetas turi būti greitas, pralaidus net atokiausiose vietovėse ir sukurtas jūsų patogumui. Tuomet nesusidursite su jokiais nesklandumais ir nereikės eikvoti savo nervų bei brangaus laiko. Galimi skirtingi interneto planai, pradedant baziniais, baigiant didžiaisiais planais:

  • bazinis interneto planas – greitis siekia iki 100 Mb/s Lietuvoje ir užsienyje. Į šį planą yra įtraukta viskas, kas būtina baziniams interneto naudojimo poreikiams. Tai neribotas duomenų kiekis, nemokama stop paslauga, lojalumo programa, taip pat papildomas kredito krepšelis;

  • vidutinis planas – pasižymi visais anksčiau išvardintais privalumais ir siekia iki 350 Mb/s arba 650 Mb/s greitį, priklausomai nuo pasirinkto plano;

  • išplėstinis planas – šiame plane yra įtraukta absoliučiai viskas, o interneto greitis gali siekti iki 1 Gb/s, priklausomai nuo vietovės. Planas veikia Lietuvoje ir užsienyje.

Skaitmeninės televizijos privalumai

Pasirūpinus internetu dar taip pat svarbu pasirūpinti ir patogia skaitmenine televizija, kuri iš tiesų gali atverti plačias galimybes tiems, kurie ja naudojasi. Jūsų laukia skirtingi televizijos planai su visais privalumais, taip pat skirtinga kanalų gausa. Kanalų asortimente pasirinkimai iš pačių įvairiausių kategorijų, pradedant pagrindiniais lietuviškais kanalais, sporto ir žinių kanalais, kultūros, muzikiniais ir kt. kanalais, baigiant įvairiais kanalais iš užsienio skirtingomis užsienio kalbomis.

Skaitmeninę televiziją lengva ir patogu valdyti, galimos atskiros vaikų ir suaugusiųjų kanalų prieigos su apsauga. Visuomet galėsite lengvai grįžti į nutrauktą žiūrėjimo vietą, praleisti reklamas ir patogiai archyvuoti sau aktualią medžiagą. Metas įsigyti sau tinkamiausią televizijos planą ir jį išbandyti!

Daugiau apie skaitmeninę televiziją ir greitą šviesolaidinį internetą sužinosite: https://splius.lt/

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: