(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

VšĮ „Drąsinkime ateitį” ir asociacija „EEPA” rengia akciją, kuria siekiama suteikti sąlygas Lietuvos jaunimui, jų tėveliams bei visiems miestų bendruomenės nariams tinkamai pasirūpinti nebereikalingais ar nenaudojamais elektros, elektronikos prietaisais bei panaudotais galvaniniais elementais. Akcijos metu bus surenkami mokyklose esantys nereikalingi prietaisai, vaikų ir jų tėvelių atneštos elektros ir elektronikos atliekos.

Gegužės 5 d. Kauno mieste ir rajone važinės specialūs asociacijos „EEPA” automobiliai, kurie surinks nereikalingus elektronikos prietaisus bei pasirūpins jų saugiu išgabenimu ir perdirbimu. Šie prietaisai bus surenkami iš Kauno miesto ir rajono mokyklų, kurios iš anksto informavo VšĮ „Drąsinkime ateitį”, norėdamos prisidėti prie akcijos. Atliekų išgabenimo automobiliai užsuks į Kauno rajono Garliavos, Kauno Vaižganto, Kauno „Purienų”, Kauno r. Garliavos Jonučių, Kauno rajono Čekiškės Prano Dovydaičio, Kauno „Atžalyno”, Kauno Jono ir Petro Vileišių katalikiškąją, Kauno Vinco Kudirkos, Kauno „Žiburio”, Kauno Jurgio Dobkevičiaus vidurines mokyklas, Kauno rajono Raudondvario, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijas, Kauno Vaidoto ir Kauno Vydūno pagrindines mokyklas.

Asmenis, namuose turinčius atliekų, sveriančių daugiau nei 15 kilogramų, kviečiame užpildyti specialią anketą asociacijos „EEPA” interneto puslapyje (www.epa.lt). Su užsiregistravusiais anketoje žmonėmis „EEPA” per du mėnesius susisieks asmeniškai ir susitars dėl turimos technikos išgabenimo.

Aktyviausiai į šią iniciatyvą įsijungusios mokyklos bus apdovanotos akcijos diplomais. ,,Žaliausios” mokyklos nominaciją pelniusi mokykla bus apdovanota rėmėjų įsteigtu prizu ,,Paskutinio skambučio 2011″ šventėje gegužės 13 d. Vilniuje.

Dėkojame mokykloms, sutikusioms prisijungti ir iš anksto pareiškusioms norą dalyvauti šioje ekologinėje elektronikos atliekų išvežimo ir perdirbimo akcijoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: