(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Šį šeštadienį keli šimtai baikerių rinksis į Kaune esantį prekybos miestelį „Urmas“, kuriame prasidės tradicinės šventės „Baikerių naktys“ dieninė dalis. Vyks motociklų figūrinio važiavimo varžybos, o „ištroškę plieniniai žirgai“ bus nemokamai „girdomi“ benzinu.

„Tokios šventės suteikia galimybę visuomenei iš arčiau pažvelgti į baikerius ir jų gyvenimo būdą. Panašūs renginiai nemaža dalimi prisidėjo prie to, kad žmonės dabar teigiamai vertina baikerius. Juk absoliuti dauguma šiam judėjimui priklausančių žmonių gyvena įprastą gyvenimą: turi šeimas, darbus. Nors šis hobis yra gana brangus, pastaruoju metu baikerių gretos gana sparčiai gausėja“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Baikeriai prekybos miestelyje „Urmas“ rinksis nuo 12 val., o nuo 13 val. kiekvienam atvykusiam motociklu ir turinčiam bilietą į vakarinę renginio dalį bus nemokamai įpilta po 10 litrų benzino.

Vėliau baikeriai savo vairavimo įgūdžius galės pademonstruoti motociklų figūrinio važiavimo varžybose, kurių prizinis fondas – 5000 Lt. Po varžybų baikerių kolona pajudės į Kauno rajone esančius Jadagonis, kur šventė tęsis iki pat ryto.

Praeitais metais vykusioje šventėje dalyvavo apie 300 baikerių, o pasižiūrėti išskirtinai pasipuošusių šventės dalyvių ir išpuoselėtų jų motociklų susirinko daugybė žiūrovų. Šiemet planuojamas dar didesnis baikerių desantas, tikimasi sulaukti ir gausesnio žiūrovų būrio.

Renginio organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: