kaunas.lt archyvo nuotr.

70 metų jubiliejų švenčianti Kauno valstybinio dramos teatro aktorė Milė Šablauskaitė apdovanota pasidabruotu burmistro J. Vileišio medaliu. Apdovanojimą menininkei įteikęs Kauno meras išskyrė aktorės indėlį į Lietuvos ir Kauno kultūrinį gyvenimą.
Per daugiau nei keturias dešimtis metų trunkančią aktorės karjerą žiūrovai išvydo dešimtis M. Šablauskaitės sukurtų vaidmenų. Teatro mylėtojams bene žinomiausias – Agotukės vaidmuo iš spektaklio „Amerika pirtyje“.

„Nuoširdžiai dėkoju už jūsų indėlį į Lietuvos bei Kauno kultūrinį gyvenimą, nepamirštamus vaidmenis“, – įteikdamas J. Vileišio medalį sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

70 metų jubiliejų švenčianti aktorė tikino, jog visi vaidmenys jai vienodai svarbūs ir mylimi, o darbas teatre atgaivina žmogų.

„Kai užlipi į sceną, pamatai susirinkusius žmones, dingsta visi skausmai, pasimiršta gyvenimo blogumai, tiesiog viskas praeina ir tu atsiduodi spektakliui“, – apie scenos magiją pasakojo M. Šablauskaitė.

Nuo 1967 metų Kauno valstybiniame dramos teatre vaidinanti aktorė apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi bei Fortūnos diplomu už ponios Cuker vaidmenį spektaklyje „Nekalti“, taip pat Fortūnos statulėle už auklės vaidmenį spektaklyje “Donja Rosita, arba Gėlių kalba“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: