Kaune atidaryta paroda
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Lapkričio 10 d. Aušros g 42D atidaryta tradicinė, jau devintoji paroda „Moters pasaulis 2011“. Ji veiks iki lapkričio 13 dienos.

Ši paroda – tai mados, stiliaus bei moters verslo šventė.

Kaip ir kasmet, šiemet lapkričio 10-13 dienomis Kaune vykstančioje parodoje „Moters pasaulis“ lankytojai turės galimybę iš arčiau pažinti paslaptingą moters pasaulį. Lankytojai galės susipažinti su 250 įmonių siūlomomis paslaugomis ir produktais, aplankyti dvi išskirtines ekspozicijas „Viskas sveikatai” ir „Lietuviškas gaminys“.

Lankytojai galės dalyvauti naudinguose seminaruose, stebėti įspūdingus pasirodymus scenoje, tapti Lietuvos nacionalinio kirpėjų ir grožio specialistų čempionato sirgaliais.

Parodoje yra visko, ko tik geidžia žmogaus širdis. Nors paroda „Moters pasaulis“, tačiau joje daug kas skirta ir vyrams.

Parodos dalyvius ir organizatorius miesto mero Andriaus Kupčinsko vardu pasveikino ir palinkėjo didelės sėkmės verslininkams mero patarėjas Zenonas Abramavičius (meras turėjo dalyvauti miesto Tarybos posėdyje).

Į parodos atidarymą atvyko daug svečių. LR Seimo narė Virginija Baltraitienė, sveikindama parodos organizatorius, iškėlė klausimą. „Ar paroda verslo, ar grožio, ar meno? Šie žmonės kuria moters įvaizdį. Džiaugiuosi, kad ši paroda vyksta Kaune. Linkiu rasti harmoniją tarp moters vidaus ir išorės. Linkiu, kad moterys šviestų kaip saulės spinduliai, kad verslas klestėtų, o gaminių kokybė kiltų“, – kalbėjo V. Baltraitienė.

LR Seimo narė Auksutė Ramanauskaitė – Skokauskienė sakė:

„Moterys yra įvairaus išsilavinimo, įvairių pomėgių, todėl ir poreikiai yra labai įvairūs. Šioje parodoje stendai labai gražūs, didelė jų įvairovė. Didelis dėmesys skiriamas ekologijai, sveikatai, madai, grožiui, informacijai. Visa tai atspindi moters poreikių pulsą. Linkiu, kad ši paroda būtų įkvėpimo šaltinis naujoms verslo idėjoms”.

Parodos atidarymo metu koncertavo profesionalus Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: