(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kaune atidaryta tradicinė paroda „Moters pasaulis“. Jos rengėjus ir dalyvius pasveikino miesto vadovės moterys.

Parodos organizatorius pasveikino mero pavaduotoja L. Kekienė. „Malonu, kad Lietuvos moterys rado vietą versle, mene ir politikoje. Ši paroda rodo, kad moterys moka kurti grožį, jų verslas labai įvairus ir įdomus. Sveikinu visus parodos dalyvius. Linkiu sėkmingo verslo ir įdomaus, prasmingo gyvenimo“, – sakė Loreta Kekienė. Parodos organizatoriams ji įteikė mero A. Kupčinsko pasirašytą padėkos raštą.

„Malonu, kad paroda vyksta mūsų mieste. Į parodą moterys ateina su vaikais, nes jos rūpinasi vaikų, vyrų ir namų grožiu, kuria jaukią aplinką, o šioje parodoje yra dalykų, kurie moteriai padeda įgyvendinti jos sumanymus“, – sakė administracijos direktorė Edita Gudišauskienė.

Parodoje taip pat apsilankė miesto meras Andrius Kupčinskas, jo pavaduotojai Rimantas Mikaitis, Algimantas Kurlavičius, administracijos direktorės pavaduotojas Zenonas Abramavičius ir kt.

Ekspozicijų centro direktorius Erikas Piskunovas informavo, kad parodoje dalyvauja 271 įmonė. „Buvo norinčių dalyvauti ir daugiau, bet visų sutalpinti negalėjome, jau neturėjome vietos“, – sakė E. Piskunovas.

Tradicinė paroda rengiama todėl, kad kiekviena moteris nori ir turi būti graži, šiuolaikiška ir elegantiška. „Mes, vyrai, gal ir norėtume, kad moterims rūpėtų tik trys dalykai – virtuvė, vaikai ir bažnyčia. Mums gal ir patiktų, kad moteris priklausytų tik mums, bet Lietuvos moterys yra labai kūrybingos, išradingos ir savarankiškos. Tai atsispindi šioje parodoje“, – sakė parodos atidarymo vedėjas Vilius Kaminskas.

Parodoje kiekviena moteris ras tai, kas jai įdomu ir reikalinga: gausu grožio, kosmetikos priemonių, aprangos ir papuošalų, juvelyriškos, paveikslų, buities priežiūros, higienos naujovių ir kt.

Atidarymo metu kalbėjo Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė. Ji pasidžiaugė, kad trylikos žmonių delegacija (net 10 – iš Kauno) atstovavo Lietuvai Paryžiuje vykusiame konkurse.

„Tarptautiniame konkurse dalyvavo grožio specialistai iš 50 šalių. Lietuva iškovojo 5 vietą. Per 18 ir 25 minutes reikėjo atlikti kirpimo užduotis. Marijus Mozūraitis konkurse „Vyrų darbas“ iškovojo pergalę“, – pasakojo J. Mačiulienė.

Paroda „Moters pasaulis“ lankytojų lauks visą savaitgalį.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: