(c) G.Bunevičiaus nuotr.

Žiemai kalendoriuje skaičiuojant paskutines dienas į Palėpės muziką atvyksta ilgai laukta viešnia, padėsianti ištirpdyti per žiemą sukauptus širdyje ledus ir išgirsti tikrą – sielos muziką. Vasario 25 d. 19 val. Ryšių istorijos muziejaus salėje skambės angeliškas Alinos Orlovos balsas.

Alina Orlova – alternatyvios lietuviškos muzikos perliukas, savo kūryba sužavėjusi ne tik Lietuvos, bet ir Prancūzijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos klausytojus. Alinos daina „Lichoradka“ iš naujojo albumo „Mutabor“ buvo pripažinta geriausia metų daina 2010 – aisiais Rusijoje, o visą lapkričio mėnesį merginos kūryba gėrėjosi Prancūzijos klausytojai, kur Alina surengė net keliolika koncertų.

Po 2008 – ųjų debiutinio albumo „Laukinis šuo dingo“ sėkmės, 2010 – ųjų vasarą pasirodė antrasis, anot pačios Alinos, šiek tiek kitoks, „gerokai skausmingesnis, bet ir taiklesnis“ albumas – „Mutabor“, kuriuo lyg pasakos slaptažodžiu atrakinamas dainininkės sielos pasaulis. „Šis albumas yra virsmas“ – patvirtina Alina klausytojų pastebėjimus, kad jos kūryba tapo kitokia – brandesnė, kartais dramatiškesnė.

Koncerte Kaune klausytojai turės galimybę išgirsti tiek naujas, tiek senesnes Alinos Orlovos dainas, o kartu į sceną lips ir dar du muzikantai – gitaristas ir violančelistas, suteiksiantys koncertui dar įdomesnį skambesį.

Kada: vasario 25 d. 19 val.
Kur: Ryšių istorijos muziejaus salė, Kaunas
Bilietai visose TIKETA ir BILIETŲ PASAULIS kasose

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: