Kaunas.lt archyvo nuotr.

Antrąją Kalėdų dieną Kaune vykusios labdaros akcijos ir ją vainikavusio aukciono metu paaukota 100 tūkst. litų, šios lėšos bus skirtos gydymo ir reabilitacijos įstaigoms.

Jau 23-iąjį Kalėdinį labdaros vakarą surengusi Kauno miesto savivaldybė ketvirtadienį pranešė, kad lėšas skirs Kauno kurčiųjų reabilitacijos centrui, Kauno klinikų Endokrinologijos klinikos Cukrinio diabeto centrui ir Kauno klinikinės ligoninės II Vaikų ligų skyriui, kuriame gydomi tuberkulioze sergantys vaikai.

“Dėkoju visiems kauniečiams, kurie kiekvienais metais atsiliepia į mūsų raginimą. Vieni skiria lėšų, kiti pasiūlo savo darbus, kurie parduodami aukcionuose. Ačiū jums. Linkiu jums sėkmingų ateinančių metų”, – sakė meras Andrius Kupčinskas.

Dalį paaukotų lėšų Kurčiųjų reabilitacijos centras panaudos gestų kalbos vertimo paslaugoms, teikiamoms vaizdo skambučiais. Nuotoliniu būdu teikiama vaizdo paslauga leis kurčiajam susisiekti su vertėjų į gestų kalbą centru ir vertėjų pagalba išsikviesti į namus gydytoją, policijai pranešti apie įvykį ar gauti reikiamą informaciją telefonu.

Tuberkulioze sergantiems vaikams Kauno klinikų medikai planuoja nupirkti inhaliatorių, naujų daugiafunkcinių lovų, šaldytuvų, žaislų ir stalų žaidimams. Cukrinio diabeto centras gautas lėšas ketina skirti įrangai atnaujinti ir papildyti. Medikams ir ligoniams labai reikalingas ultragarsinės diagnostikos aparatas, diabetinės pėdos priežiūros kabineto įranga, profesionalus nuolatinio cukraus kiekio kraujyje stebėjimo prietaisas.

Jurgitos Kupčinskienės globojamame aukcione šiemet parduota 11 Kauno menininkų sukurtų darbų. Į labdaros vakarą “Gerumo sodai” susirinkę labdariai įsigijo dailės, tekstilės, keramikos darbų, aksesuarų, floristinę kompoziciją.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: