(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

EP Informacijos biuras ir Vytauto Didžiojo universitetas gruodžio 3 dieną Kaune rengia viešą diskusiją „Dvidešimt metų nuo demokratinių pokyčių Vidurio ir Rytų Europoje“. Tai vienas iš renginių, skirtų paminėti Berlyno sienos griuvimo dvidešimtmetį Lietuvoje.

Diskusijos tikslas – įvertinti dviejų pastarųjų dešimtmečių istorinius įvykius ir jų aplinkybes, apmąstyti įvykusių pokyčių raidą bei reikšmę Europai, pasauliui ir Lietuvai. Renginyje dalyvaus europarlamentaras prof. Leonidas Donskis, istorikas prof. habil. dr. Egidijus Aleksandravičius, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto bei Moldovos Tarptautinio Laisvojo universiteto lektoriai.

Atviroje diskusijoje bus aptariamos Berlyno įvykių sąsajos su Baltijos kelio akcija, šių istorinių įvykių poveikis Lietuvai, politinių pokyčių Europoje ir visame pasaulyje raida, demokratinių procesų rezultatai ir perspektyvos.

Diskusija vyks gruodžio 3 d. 16.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto 303 auditorijoje, Gedimino g. 44, Kaune.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: