(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Rytų kovos menai sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir tampa populiaresni visame pasaulyje ir Lietuvoje. Kauniečiai, besidomintys šiais mokymais, galės pasidžžiaugti – jau šį mėnesį savo veiklą pradeda Wudang Tai Chi vidinio kovos meno mokykla.

Wudang mokymas remiasi tūkstantmetine kinų kultūros, filosofijos, medicinos patirtimi ir yra priskiriamas prie didžžiausių žžmonijos pasiekimų, atveriančių kelią vystyti fizinius bei vidinius gebėjimus. Wudang kalnų vienuolynai ir šventyklos laikomi taoizmo lopšiu. Susilieti su gamta, pajusti keitimosi dėsningumus, suvokti, kad mūsų vidinis pasaulis yra visatos atspindys yra taoistines pasaulėžžiūros idėjos, o vidininis kovų menas, lyg raktas šių idėjų įgyvendinimui. Nuosekliai ir tikslingai treniruodami savo kūną, energiją ir sąmonę, pamažžu keičiamės, lengviau judame, laisviau kvėpuojame, pozityviau mąstome. Gilesnės taichi ir meditacinės praktikos daro kardinalius pokyčius fiziniame kūne ir sąmonėje, tai alcheminis vystymosi kelias.

Rugpjūčio 10 dieną pradedamos pažžintinės Wudang taichi treniruotės. Bus pristatoma bazinė Wudang Sang Feng taichi 13 forma, lazdos ir kardo technikos. Dalyvauti galės visi, panorėję iš arčiau susipažžinti su vidiniu kungfu mokymu. Visą mėnesį užžsiėmimai bus nemokami ir vyks ąžžuolyne kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, rytais ir vakarais.

Daugiau informacijos galima rasti mokyklos internetinėje svetainėje www.taichitao.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: