(c) wikimedia common archyvo nuotr.

Kanados ambasados biuras Lietuvoje ir KTU Europos institutas kviečia į Monrealio Kvebeko universiteto profesoriaus Stephane Rousselo paskaitą „Kanados politikos Arkties regione apžvalga“ (An Overview of the Canadian Approach to Arctic Issues).

Paskaita vyks gruodžio 1 d. KTU Europos institute, 200 aud. (Kęstučio g. 8, II aukštas). Pradžia – 17.30 val. Paskaita bus skaitoma anglų kalba.

Po paskaitos, 18.20 val., KTU Europos instituto Europos dokumentų centre (Kęstučio g. 8, 102 aud.) įvyks parodos „Artima ir pasiekiama Arktis“ atidarymas. Paroda skirta Arkties fotografijos žurnalo „Canadian Geographic“ 80-ies metų jubiliejui. Parodą organizuoja Kanados ambasados biuras Lietuvoje ir KTU Europos institutas.
Apie prof. Stéphane Rousselą
Prof. S. Rousselas yra Monrealio Kvebeko universiteto Politikos mokslų katedros ir Kanados mokslinių tyrimų katedros Kanados užsienio reikalų ir gynybos politikai profesorius.
Prof. S. Rousselas yra Užsienio politikos studijų ir saugumo centro narys, Kanados gynybos ir užsienio reikalų instituto mokslinis bendradarbis, Monrealio universiteto Tarptautinio saugumo mokslinių tyrimų grupės kviestinis mokslinis bendradarbis. Profesorius taip pat dirba Kanados karališkoje karo akademijoje (Kingstone) ir Kanados pajėgų koledže (Toronte).
Prof. S. Rousselo mokslinių tyrimų sritis yra Kanados užsienio reikalų ir gynybos politika. Ypatingą dėmesį jis skiria Jungtinių Valstijų ir Europos šalių santykiams. Dirba tarptautinių santykių teorijos ir karinės istorijos tyrimų srityse.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: