Sekmadienį Vytauto Didžiojo universiteto Sporto centro salėje finišavo „Kauno Mero taurė 2009“ turnyras. Finalinėse rungtynėse komanda „Banga“ nugalėjo „Varaidos“ komandą rezultatu 85 : 76. Nugalėtojams taurę įteikė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Rungtynės prasidėjo „Bangos“ atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau nesėkmingu tolimu metimu. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Varaidos“ ekipos krepšininkai, kurie pirmosiomis minutėmis spurtavo 9:3. „Bangos“ atakas varžovai dažniausiai stabdymo pražangomis. Kėlinio pabaigoje po T.Rickevičiaus tolimo metimo, „Bangos“ ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai. Sėkmingiau užbaigę ketvirtį šeimininkai turėjo jau keturių taškų persvarą (25:21).

Antrąjį kėlinį sėkmingai pradėję „Bangos“ krepšininkai sugebėjo padidinti pranašumą iki aštuonių taškų, tačiau šiuo pranašumu „Bangos“ komanda džiaugėsi neilgai ir po dviejų tolimų A.Vilpišausko tolimų metimų, ekipas skyrė vos du taškai. Pajutę varžovų spaudimą „Bangos“ žaidėjai nenuleido rankų ir vedami N.Urbanavičiaus atstatė dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 46:36.

Antrąją varžybų pusę sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Kėlinio viduryje persvara jau buvo šoktelėjusi iki 15 taškų.

Paskutiniame ketvirtyje „Vairados“ krepšininkams nepavyko perimti iniciatyvos į savo rankas. Rungtynės baigėsi „Bangos“ komandos pergale.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas S.Skužinskas surinkęs 31 naudingumo balą (22 taškai).