Kauno meru tapęs studentas ateityje norėtų būti miesto vadovu
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto meru vienai dienai tapęs Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) Politikos mokslų 4 kurso studentas Mantas Visockas Tarptautinę studentų dieną atsimins dar ilgai.

„Mero darbas nėra toks paprastas kaip atrodo. Vieną dieną pabuvus meru, mano nuomonė apie savivaldybę ir jos veiklą labai pasikeitė. Nesitikėjau tokio atviro pokalbio su skyrių vedėjais. Universitetas suteikia teorines žinias, bet realybėje viskas yra kiek kitaip”, – Mantas Visockas džiaugėsi, kad jo lūkesčiai po šios dienos išsipildė su kaupu.

M. Visockas meru vienai dienai buvo išrinktas Kauno regiono studentų atstovybių susirinkimo metu. Meras-studentas yra ne tik VDU studentas, tačiau ir aktyvus Kauno miesto bendruomenės narys.

Studentas yra įsitikinęs, kad politikai privalo būti sąžiningi ir morališkai atsakingi.

„Jie taip pat privalo nuolat palaikyti dialogą su savo rinkėjais“, – apie tai, kokie turėtų būti politikai, kalbėjo M.Visockas.

Politikos mokslus studijuojantis jaunuolis savo ateitį sieja ne tik su politika – jis save norėtų išbandyti dirbdamas ir verslo sektoriuje. Tiesa, M. Visockas neneigė, jog ateityje tikrai neatsisakytų galimybės kandidatuoti į Kauno miesto mero postą.

„Aš ne tik kandidatuočiau, bet ir būčiau išrinktas Kauno miesto vadovu“, – šypsodamasis į žurnalistų klausimus atsakinėjo laikinasis meras.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: