Kauno savivaldybės vyrai nesugebėjo pasipriešinti Lietuvos čempionėms
(c) Augusto Didžgalvio archyvo nuotr.

Rugsėjo 27 dieną Kauno miesto savivaldybės vyrai dar kartą susikovė su daugkartinėmis Lietuvos čempionėmis Kauno „VIČI-Aistėmis“.

Pernai vyrų komanda pralaimėjo rezultatu 70:40, šiemet rungtynės pasibaigė rezultatu 95:45 (25:5, 18:14, 22:13, 30:13).

Jau pirmosiomis krepšinio rungtynių minutėmis merginos pasiuntė vyrų komandą į nokautą – per pirmąjį kėlinį sugebėta įmesti tik 5 taškus.

Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau rungtynių gale septyniese težaidę savivaldybės vyrai pavargo ir nesugebėjo garbingai pasipriešinti merginų komandai.

„VIČI-Aistės“: Amanda Kemežys 18, Tatsiana Likhtarovič 14, Santa Okockytė 13, Aija Putnina 12, Vaida Sipavičiutė 10, Lina Pikčiutė 8, Sandra Linkevičienė 7, Mantė Kvedaravičiūtė 6, Vita Kuktienė 4, Rima Valentienė 3.

Kauno savivaldybė: Simonas Kairys 19, Gintautas Krilavičius 16, Mantas Lapinskas 8, Povilas Mačiulis 2.