Kauno „Žalgiryje“ – krepšininkas iš NBA
(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.
S. Weems

Į naująją areną žengianti Kauno „Žalgirio“ komanda, kitą sezoną savo gretose turės žaidėją iš NBA. Lietuvos čempionų klubas sudarė vienerių metų sutartį su amerikiečiu Sonny Weemsu. Gynėjo ir puolėjo pozicijose galintis žaisti krepšininkas Kaune praleis visą sezoną, nepaisant kada pasibaigs NBA lygą kaustantis lokautas.

Šiandien 25-ąjį gimtadienį švenčiantis S. Weemsas praėjusį sezoną rungtyniavo Toronto „Raptors“ ekipoje, kurioje žaidžia ir lietuvis Linas Kleiza.

198 cm ūgio amerikietis beveik pusę iš 59 sužaistų rungtynių pradėjo starto penkete ir per aikštėje vidutiniškai praleidžiamas 24 minutes pelnydavo po 9,2 taško, atkovodavo po 2,6 kamuolio ir atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Savo karjerą stipriausioje pasaulio lygoje S. Weemsas pradėjo Denverio „Nuggets“ komandoje, kuomet 2008 metų NBA naujokų biržoje buvo pašauktas 39-uoju numeriu. Po metų jis buvo išmainytas ir greitai atrado savo vietą Toronto „Raptors“ ekipoje , kurioje rungtyniavo du sezonus.

Sudarant sutartį su S. Weemsu, joje buvo įtrauktas punktas, kad net ir pasibaigus NBA lokautui krepšininkas neiškeliaus į JAV, o liks Kaune. Tai buvo vienas „Žalgirio“ vadovų prioritetų, ieškant žaidėjų iš NBA.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: