(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Viežlybi slaunaus miesto Kauno dainorėliai ir šokėjėliai, muzikantai ir artistai, akrobatai ir žonglieriai, ugnies rijikai ir stebuklų darytojai, maži ir dideli, aukšti ir žemi, ištįsę ir kresni, visi visi visi, kas tik turi kuo stebinti, visi visi, visi, kas tik turi, kuo pradžiuginti mūsų miesto gyventojų ir svečių akis, ausis ir, svarbiausia, širdis, nepasididžiuokite ir leiskite savo talentus išvysti didžiausios šventės Kauno miesto istorijoje metu!

Gegužės 19-22d.! Kaunas! Tarptautinės Hanzos dienos!

Šventės globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė!

Į Kauną keturioms dienoms sugužės svečiai iš penkiolikos Hanzos sąjungos šalių, iš daugiau nei šimto Hanzos miestų. Pagalvokime ir apie tuos šimtus tūkstančių tautiečių, kurie trokšta į jus akis paganyti ir iš balto pavydo seiles pavarvinti. Jų bus apie pusę milijono!!! Kita tokia proga negreit te pasitaikys. Tad jei sudomino jus žinia šita toliau skaitykite ir galvon dėkitės…

Gegužės 19d., ketvirtadienį, specialiai jūsų pasirodymams, statome tris scenas: prieš miesto savivaldybę, prie Vytauto Didžiojo bažnyčios ir prie Ryšių istorijos muziejaus. Nuo 12.00 val. dienos iki 20.00 val. vakaro galite naudotis visais šių scenų turtais ir mėgautis minios žiūrovų dėmesiu.

Gegužės 20, 21, 22 dienomis t.y. penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 12.00 iki 20.00 val. jūsų pasirodymams mes atiduodame visą Vilniaus g. ir joje stovėsiančias keturias 4X4 m pakylas su garso aparatūra. Norite ant pakylos? – prašom! Norite ant grindinio? – jokių problemų! Norite ant šaligatvio? – žinoma! Pageidaujate balkone? – na, jei labai reikia… Viskas jūsų mielieji rankose. Įrodykime sau ir svečiams – Kauniečiai moka siausti ir švęsti.

Norite pasirodyti kartą? – gerai, dukart? – puiku, triskart!? – prabanga, bet vis vien prašom. Visi norintys dalyvauti skubėkite užsiregistruoti telefonu 860057702 arba elektroniniu paštu andrius.ziurauskas@hanzakaunas.lt. Skubėkite, tuoj neliks vietų!

Daugiau informacijos apie šventę ieškokite www.hanzakaunas.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: