Kauno kolegijos archyvo nuotr.

Artėjant Šv. Kalėdoms Kauno kolegija organizuoja labdaringus priešpiečius.

Aukos bus skirtos neišnešiotiems naujagimiams – paremsime Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Neonatologijos skyriaus mažuosius pacientus, kuriems reikia specialaus monitoriaus jų gyvybinėms funkcijoms palaikyti.

Šios aukštosios mokyklos bendruomenė ir miestiečiai kviečiami susiburti lapkričio 26 dieną 11 val. 30 min. (Pramonės pr. 20, antrojo aukšto fojė). Prisidėti prie šios labdaringų priešpiečių akcijos galite pagaminę užkandžių, kuriais galės vaišintis susirinkusieji, taip pat kviečiame paaukoti simbolinę sumą. Labdaringų priešpiečių dalyviai galės tiesiog pabūti kartu, pasidalinti vaišėmis ir jų receptais, susimąstyti apie gyvybės prasmę.

Statistika teigia, kad Lietuvoje kasmet pasaulį išvysta 1 800 neišnešiotų mažylių, kuriems gyvybiškai reikalinga ypatinga tėvų meilė ir medikų globa bei priežiūra. Nelikime abejingi!

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: