© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Dar, atrodo, vos prieš keletą metų (2008m.) išgarsėjusi  niekam iki tol buvusi nežinoma atlikėja Stefani Joanne Angelina Germanotta, dabar puikiai žinoma kaip Lady Gaga, gali didžiuotis milžinišku populiarumu visame pasaulyje. Paprasta, muzikali mergaitė, kuri savo kūrybos dainas atlikdavo baruose, tapo  pasaulinio garsumo žvaigžde, kurios vardą skanduoja milijonai visame pasaulyje. Tačiau, populiarumas jai atnešė daug nesusipratimų asmeniniame gyvenime, iš kurių keletą pastaruoju metu žiniasklaida labai afišuoja.

Pasveikusi po klubo sąnario operacijos, ji į viešumą grįžo su nauju trenksmu, pailsėjusi ir, pasak milijonų jos gerbėjų “pasikeitusi”. Aišku, kilo klausimas “ką reiškia “pasikeitusi”? Visus nustebino tai, kad pasirodžiusi viešumoje, Lady Gaga buvo padoriai apsirengusi, o juk žurnalas „Vanity Fair“ Lady Gagai suteikė jai geriausiai besirengiančios žvaigždės titulą : savitas stilius, garsioji suknelė iš žalios mėsos, batai – kanopos, originalios šukuosenos su skardinėmis ir kitomis imitacijomis. Stilistai tuo metu juokavo, kad Lady Gaga “pamažu tampa normalia moterimi”.

Tačiau, tai truko neilgai. Vos po  savaitės, geltonuose puslapiuose mirgėte mirgėjo antraštės, kad Lady Gaga apsilankė pas plastikos chirurgus ir pasidailino savo nosytę. Atrodytų, kas čia blogo, tačiau  “Harper’s Bazaar” žurnalas prisiminė dar 2011 metais “monstriukų motinos” jiems išsakytą nuomonę apie plastines operacijas. Atlikėja teigė, kad “tiek gerbėjams, tiek dailiosios lyties atstovėms nori rodyti pavyzdį, kad įvairūs trūkumai nesužaloja žmogaus viduje ir netransformuoja jo kūno, kaip tai daro plastinės operacijos”.

Atrodo, viskas aprimo, tačiau vos praėjus vieniems įvykiams, Lady Gagos gyvenime seka nauja jų banga. Prieš savaitę internete pasirodė dar daugiau dėmesio sulaukęs dalykas – naujoji Lady Gagos fotosesija. “V Magazine” žurnalo fotosesijoje dalyvavusi atlikėja nepasitelkė į pagalbą savo suknelių iš mėsos ar kitokių savo stiliaus “perliukų” – nuogas kūnas, natūrali šukuosena ir natūralus makiažas tapo naujuoju Gagos įvaizdžiu.

Jau atrodytų, visko gana, kiekvieną savaitę pasaulis išgirsta ir pamato vis kažką naujo apie šią dainininkę, bet, atrodo, to dar neužtenka. Brendanas Jay Sullivanas, dar žinomas, kaip senas Lady Gagos draugas, pasaulį šokiravo išleisdamas savo atsiminimų knygą apie šią atlikėją. Knygoje, pavadinimu “Rivington Was Ours: Lady Gaga, The Lower East Side and the Prime of Our Lives“ akcentuojama atlikėjos priklausomybė narkotikams. Kaip žinia, jau anksčiau buvo spėliojama ar tik Lady Gaga nėra priklausoma nuo narkotinių medžiagų, tačiau ilgai spėlioti neteko – tai atskleidė pati atlikėja.

2010m. ji prisipažino, kad keletą kartų per metus leidžiasi heroiną ir kokainą į savo … pirštą. Taip nenorėdama šokiruoti savo gerbėjų, ji pasiteisino tuo, kad jos gyvenimas pakankamai sudėtingas ir kad ji yra įveikusi savo priklausomybę, kurią turėjo prieš pradedanti muzikinę karjerą, tačiau kartas nuo karto bandanti “užsimiršti”.

© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

2011m. Lady Gaga prisipažino, kad rūko marihuaną. Rūko ne dėl to, kad turi priklausomybę, o dėl to, kad kuriant naujas dainas jai reikia įkvėpimo. Žinoma, suprasdama tai, kad ji nėra geras pavyzdys savo fanams, ji bandė pasiteisinti tuo, kad ji tai daro ir nesigins, nes nėra melagė ir narkotikus vartoja tik kai kuria muziką.

Tais pačiais 2011m., kai Lady Gaga buvo užklupta tėvo vartojant narkotikus jo namuose, ji pati dar kartą viešai pripažino, kad nors ir jaučia didelę gėdą prieš savo artimuosius ir gerbėjus, deja, ji turi priklausomybę.

Naujoje knygoje Lady Gagos draugas rašo, kad atlikėja net netyčia išpylusi miltelius ant žemės, iškart puolė prie jų ir pirštais sugriebusi dėjosi tiesiai į burną. Lady Gaga turėjo vieną taisyklę – nors ir vartodavo, ji niekada to nedarydavo viena, taip rašoma knygoje. Pati atlikėja teigia, kad į narkotikų liūną ją nuvedė depresija, kurią ji išgyveno būdama 19 metų, nes tuo metu jos gyvenime buvo tik ji ir pianinas. “Kiekvieną dieną grįždavau į savo butą ir ten tiesiog sėdėdavau. Būdavo labai tylu ir vieniša. Egzistavau tik aš ir mano pianinas. Palikdavau įjungtą televizorių tik tam, kad jausčiausi lyg kažkas būtų namuose” – teigia ji.

Populiarumas šiai atlikėjai atnešė turbūt viską, apie ką tebuvo galima svajoti – milijonai gerbėjų, 2009m. pelnytas metų moters titulas, taip pat metų atlikėjos titulas (2010m.), buvimas 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąraše (žurnalas “Forbes” Lady Gagą 2010m. įtraukė į šį sąrašą). Tačiau belieka tik spėlioti, kodėl ši moteris vis dar nesidžiaugia savo pasiekimais ir nesimėgauja savo, atrodytų, tobulu žvaigždės gyvenimu. Narkotikai, netikri draugai, praeities šešėliai ir bandymas atkreipti į save dėmesį kuo įvairesniais būdais – tai Lady Gagos kasdienybė, kuri jaunai moteriai neleidžia mėgautis gyvenimu. Belieka tik spėlioti ar dar ilgai ji bandys naudotis savo populiarumu, kaip masiniu “ginklu” sulaukti palaikymo ir nebebūti tokiai vienišai, kokia ji teigia esanti jau seniai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: