Laisvės alėjoje - socialinė akcija
(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Nors ruduo kol kas džiugina gražiais orais, tačiau darganų metas neišvengiamai ateis, tačiau kauniečiai, pamiršę skėčius, galės nebijoti, kad permirks lietuje. Tikėtina, kad juos po savo skėčiais pakvies kiti miestiečiai.

Šį penktadienį (2011-11-11) 11 val. 11 min. Laisvės alėjoje, prie „Charlie” picos, visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas” rengia socialinę akciją, kurios metu kauniečiams dalins skėčius.

Bet ne už dyką, o už pažadą, kad naujojo skėčio savininkas, prapliupus lietui, po dovanotuoju skėčiu priims apsaugą nuo lietaus pamiršusį miestietį.

„Kauniečiai visuomet garsėjo savo draugiškumu ir vieningumu. Nuo pergalių krepšinyje iki priglaudimo po skėčiu – norime Lietuvai ir pasauliui parodyti, kad Kaunas yra solidariausias miestas, – sakė akcijos sumanytojas „Vieningo Kauno” narys Povilas Mačiulis.

– Štai dėl ko, netrukus ateisiančiu darganų laikotarpiu skatinsime miestiečius nesidrovėti ir priimti vieni kitus po skėčiais. Ne veltui akcijos diena pasirinkome 2011-11-11. Ši diena tiesiog simbolizuoja vienybę“.

Akcija truks kelias valandas. Per ją bus išdalinti keli šimtai skėčių su užrašais „Lįsk po mano skėčiu“.

Be to, idėjai prijaučiantys kauniečiai galės frazę „Lįsk po mano skėčiu“ užsirašyti ir ant savųjų lietaus sargų. „Nuo šiol ištikus lietui bus galima drąsiai lįsti po akcijos fraze papuoštu skėčiu ir tuo pačiu susipažinti su jo savininku, – šypsojosi P. Mačiulis. – Gal tokiu būdu po skėčiais užsimegs verslo santykiai, gal draugystė, o gal net ir meilė?“

Akcijos dieną skėčiais pasipuoš ir Laisvės alėjos medžiai bei skulptūras, o praeivius džiugins šokėjai ir menininkai.

Socialinė akcija „Lįsk po mano skėčiu“ – jau šį penktadienį, Laisvės alėjoje, 11 val. 11 min.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: