(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos merginų rinktinės sėkmingai pasirodė Danijos sostinėje Kopenhagoje vykusiame tradiciniame tarptautiniame jaunimo futbolo turnyre „Tivoli Cup“. U-19 ir U-17 rinktinės tapo savo amžiaus grupių turnyrų nugalėtojomis, o U-15 rinktinė užėmė antrąją vietą.

Geriausiai turnyre sekėsi vyriausioms U-19 rinktinės žaidėjoms, kurios iškovojo penkias pergales iš šešių ir kartą sužaidė lygiosiomis. Lietuvių pranašumą turėjo pripažinti komandos iš Danijos, Švedijos ir Brazilijos.

U-17 rinktinė savo grupėje du kartus sužaidė lygiosiomis ir užėmė antrąją vietą, tačiau pusfinalio ir finalo rungtynėse pranoko Islandijos ir Švedijos ekipas.

Sėkmės paskutinėse rungtynėse pritrūko U-15 futbolininkėms. Grupės turnyre lietuvės taip pat iškovojo penkias pergales iš šešių galimų, tačiau finale minimalia persvara turėjo pripažinti danių minimalių pranašumą.

Lietuvos moterų futbolo asociacijos generalinio sekretoriaus Vytauto Tutlio, pratybos patikrino mūsų rinktinių galimybes ir leido pagerinti susižaidimą.

„Žaidžiant prieš silpnesnes komandas treneriai turėjo galimybę pasiderinti žaidimą ir atlikti tai ką norėjo, o su stipresnėmis galėjo išbandyti savo jėgas. Teko rungtyniauti keturias dienas, todėl matėsi, kad mūsiškėms dar trūksta patirties ir pasirengimo, tačiau likome patenkinti rezultatais. Komanda jau treniravosi kartu prieš Baltijos šalių čempionatą ir tai davė rezultatą. Žengiame į priekį“, – teigė V.Tutlys.

Dalis merginų rinktinių žaidėjų artimiausiu metu prisijungs prie Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ekipos, kuri netrukus pradeda rengtis UEFA Moterų Čempionių lygos atrankos varžyboms. Į dar vieną treniruočių stovyklą U-19 ir U-17 rinktinės rinksis rugpjūčio pabaigoje, o rugsėjį jau laukia Europos čempionato atrankos turnyrai Lietuvoje ir Bulgarijoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: