(c) LFF archyvo nuotr.

Lietuvos B ir jaunimo rinktinės dar kartą sužais draugiškas rungtynes
Trečiadienį Marijampolėje susitiks iš mūsų šalyje žaidžiančių futbolininkų sudarytos nacionalinė “B” ir jaunimo (U-21) rinktinės.

Atrenkami kandidatai į “A” rinktinę

Lietuvos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Raimondas Žutautas teigė, kad antros draugiškos rungtynės leis dar kartą atrinkti rinktinės pamainą, kas ypač aktualu artėjant kovo 25 ir 29 rungtynėms su Lenkija bei Ispanija.

“Yra šiek tiek nerimo, nes ne visi rinktinės senbuviai žaidžia savo klubuose. Vietos savo komandose neranda broliai Česnauskiai, Italijoje nedaug žaidžia Tomas Danilevičius, nedaug teko girdėti ir apie Robertą Poškų. Ispanijoje Marius Stankevičius žaidžia vidurio gynėju, todėl svarstome jo pozicijos nekeisti ir bandyti kitą žaidėją dešiniajame krašte. Ieškome kitų variantų. Neatmesčiau, kad 3-4 žaidėjai iš “B“ rinktinės rungtyniaus “A” komandoje su Lenkija”, – teigė rinktinės strategas.

Abiejų komandų sudėtyje įvyko pasikeitimų ir šį kartą bus tik Lietuvos klubų žaidėjai.
Į nacionalinę “B” rinktinę pakviesti pirmajame kontroliniame mače vasarį nerungtyniavę vartininkas Saulius Klevinskas, gynėjas Algis Jankauskas, saugas Mikas Kura ir puolėjai Tautvydas Švelna bei Tadas Markevičius.

“Ieškau puolėjų, o T.Markevičius ir T.Švelna pasiruošimo metu paliko gerą įspūdį. Pastaruoju metu patobulėjo ir M.Kura. S.Klevinskas ir A.Jankauskas jau grįžo į rikiuotę, todėl įdomu juos pamatyti B rinktinėje. Rinkdamasis sudėtį atsižvelgiau į klubų trenerių nuomonę. Žaidėjai turėtų būti geresnės formos, nes jau arti A lygos čempionato pradžia”, – kalbėjo treneris.

Pasiruošimas atrankai tęsiasi

Jaunimo rinktinės strategas Vitalijus Stankevičius sakė, kad šios draugiškos rungtynės bus naudingos dėl papildomos žaidybinės praktikos.

“Pradėjome formuoti naują rinktinę, todėl reikia susižaisti. Kuo daugiau rungtyniausime, tuo darnesnė bus komanda. Į komandą šį kartą jau galės įsilieti pirmąją dvikovą dėl traumų praleidę saugui Arminas Vaskela ir Karolis Chvedukas. Jie jau žaidė praėjusiame atrankos cikle ir bus rimta paspirtis”, – teigė treneris.

Dar trys nauji veidai komandoje – vartininkas Aurimas Dubickas, gynėjas Karolis Jarmalavičius ir puolėjas Edvinas Petkus. “Šias grandis vis dar komplektuojame, todėl išbandome kitus žaidėjus. A.Dubickas jau yra kviestas į jaunimo rinktinę, apie jį teigiamai atsiliepė “Mažeikių” treneris Ričardas Grigaliūnas. K.Jarmalavičių ir E.Petkų pats esu matęs U-19 rinktinėje”, – vertino V.Stankevičius.

Lietuvos nacionalinė “B” ir U-21 rinktinės trečiadienį susitiks Marijampolės futbolo manieže, rungtynių pradžia – 13 valandą 30 minučių.

Remiantis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: