(c) LFF archyvo nuotr.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė 2010 metus planuoja baigti lapkričio mėnesį Vengrijoje – Lietuvos futbolo federacija (LFF) sutarė dėl draugiškų rungtynių su Vengrijos komanda.

Lietuvios futbolininkams šiemet nebeteks žaisti UEFA EURO 2012 atrankos rungtynių, o artimiausios numatytos tik kitų metų kovą, tad rinktinės vadovai ir treneriai nutarė išbandyti rinktinės pamainą.

„Tris atrankos rungtynes žaidėme ta pačia sudėtimi, žaidėjai jau turi geltonų kortelių. Tikėtina, kad po kovo mėnesio dvikovos lapkričio mėnesį su Ispanija gali būti diskvalifikacijų. Todėl svarbu patikrinti tuos žaidėjus, kurie žaidžia mažiau, ar dar apskritai nerungtyniavo nacionalinėje rinktinėje. Tai jiems bus puiki proga parodyti save“, – sakė LFF rinktinių skyriaus vadovas Robertas Tautkus.
Lietuvius žaisti taip pat kvietė kitos  komandos, tačiau geriausią pasiūlymą pateikė Vengrijos futbolo federacijos atstovai.

„Sąlygos Vengrijoje tuo metu turėtų būti neblogos. Varžovus mes lenkiame FIFA reitinge, tačiau vengrai  sėkmingai pradėjo Europos čempionato atranką, savo grupėje žengia antri ir bus tikrai pajėgūs priešininkai“, – teigė R.Tautkus.

Dvikova numatyta lapkričio 17 dieną Sėkešfehėrvaro miesto „Sostoi“ stadione, pradžia – 18 valandą vietos laiku.

Kitas draugiškas rungtynes Lietuvos rinktinė planuoja žaisti 2011-ųjų pradžioje, o kovo 29 dieną lietuviai atrankos varžybose namuose priims Europos ir Pasaulio čempionę Ispaniją.

LFF informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: