(c) Lietuvos imtynių federacijos nuotr.K. Šleiva
(c) Lietuvos imtynių federacijos archyvo nuotr.
K. Šleiva

Siedliceje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyras. Sportininkai kovojo jaunučių amžiaus grupėje.

Varžybos sėkmingai susiklostė mūsų šalies jauniesiems imtynininkams – iškovoti trys aukso medaliai.

Pirmąsias vietas laimėjo Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Kristupas Šleiva (42 kg,13 dalyvių) bei klaipėdiečiai Justas Galkinas (47 kg, 19 dalyvių) ir Paulius Galkinas (53 kg, 19 dalyvių).

Svorio kategorijoje iki 53 kilogramų antrą vietą užėmė Airidas Danusevičius (Šiauliai), o Simas Samulionis (Panevėžys) liko trečias svorio kategorijoje iki 47 kilogramų.

Moterų imtynių turnyre sidabro medalį iškovojo Kristina Dominikaitytė (52 kg, Šiauliai- Anykščiai, 10 dalyvių).

Komandų įskaitoje Lietuvos komanda užėmė trečią vietą.

Varžybose dalyvavo 215 jaunųjų imtynininkų.