(c) LFF.lt archyvo nuotr.

Lietuvos U-18 futbolo rinktinė (1994 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) trečiose tarptautinio draugiško turnyro Minske rungtynėse turėjo pripažinti Belgijos futbolininkų pranašumą rezultatu 0:1.

Žingsnis į priekį lyginant su rudeniu

Aukštą 16 vietą UEFA jaunimo rinktinių reitinguose užimantys Belgijos futbolininkai laikomi vieni turnyro favoritų ir savo žaidimu tai patvirtino. Pergalę varžovams lėmė vienintelis 35 minutę pelnytas įvartis.

„Rungtyniavome prieš, mano nuomone, stipriausią komandą grupėje. Belgus gerai išanalizavome, taip pat jau pažinojome nuo ankstesnių rungtynių. Pasirinkome teisingą taktiką, žaidėjai savo užduotis įvykdė. Smulkių klaidų buvo, bet didelių pretenzijų žaidėjams neturiu“, – teigė rinktinės vyriausiasis treneris Antanas Vingilys.

Rudenį Europos čempionato atrankos rungtynėse Kaune belgai nugalėjo užtikrintai rezultatu 5:2. „Džiugina, kad lyginant su atrankos turnyru, žengėme žingsnį į priekį. Pamatėme, ko mums trūksta žaidžiant su tokio lygio komanda.“, – sakė A.Vingilys

Išbandė visus sveikus žaidėjus

Lietuvos komandą prieš dvikovą dar labiau praretino ligos – po Simono Stankevičiaus iš rikiuotės iškrito ir Mykolas Krasnovskis. Dar du futbolininkai negalėjo rungtyniauti dėl smulkių traumų.

Pirmą kartą turnyre pasireikšti gavo panevėžietis vartininkas Marius Suvaizdis. „Jis yra 1995 metų gimimo, šiek tiek jaunesnis. Norėjome, kad pajustų tokių varžybų įtampą. Pamatėme, kad jam dar yra kur tobulėti“, – vertino treneris.

Priklausomai nuo pozicijos grupėje, Lietuvos rinktinės šeštadienį laukia susitikimas su B grupėje žaidusia Ukraina arba Moldova.

„Nurašyti nė vieno varžovo neišeina. Moldova su Ukraina tarpusavyje sužaidė taikiai, todėl taip pat būtų rimtas oponentas. Bet norėtųsi išbandyti jėgas su su stipresniais“, – apie potencialius varžovus kalbėjo A.Vingilys.

Galutinė A grupės turnyro rikiuotė spręsis po šiandien vakare vyksiančios Suomijos ir Baltarusijos dvikovos. Lietuviai ir baltarusiai yra pasidaliję po tašką, tad kas užims trečiąją vietą gali lemti ir įvarčių santykis.

LFF informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: