Lietuvos kaimo seniūnijų sporto ir meno šventės akimirka
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Šį savaitgalį, birželio 18–19 dienomis, Raseinių rajone, Palūkščio dvare Rokynėje, vyko jau tradicine tapusi Lietuvos kaimo seniūnijų sporto ir meno šventė. Renginį surengė ir vykdė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ kartu su rajonų sporto centrais, seniūnijomis, kaimo bendruomenėmis.

Pirmą dieną visi šventės dalyviai galėjo dalyvauti konferencijoje „Lietuvos kaimo žmonių laisvalaikio užimtumo plėtra“. Pasibaigus konferencijai visi dalyviai ir sportininkai buvo pakviesti į šventės atidarymą.

Po šventiškos atidarymo ceremonijos visi dalyviai buvo pakviesti išmėginti jėgas sporto aikštelėse. Šiais metais Kauno rajoną šventėje atstovavo Babtų seniūnijos krepšininkai (20–40 metų grupėje), Babtų seniūnijos krepšininkai veteranai (40–50 metų grupėje), Domeikavos seniūnijos moterų tinklinio komanda ir Akademijos seniūnijos šachmatų komanda.

Pasibaigus visą dieną trukusioms varžyboms ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad vos ne visos mūsų rajono komandos tapo prizininkėmis. Sidabro medaliais pasipuošė Domeikavos tinklininkės.

Finale jos pralaimėjo tik Klaipėdos rajono Gargždų seniūnijos komandai, tai pat maloniai nustebino Akademijos seniūnijos šachmatų komanda – užėmė antrąją vietą ir tik trupučio sėkmės pritrūko, kad taptų čempionais. Babtų krepšininkai (18–30 metų grupėje) kurioje varžėsi 23 komandos tik mažajame finale pralaimėjo šeimininkams – Raseinių rajono, Viduklės seniūnijos komandai – ir užėmė trečiąją vietą.

Šiek tiek prasčiau sekėsi Babtų seniūnijos krepšininkams veteranams, kurie pogrupyje užėmė antrąją vietą ir į finalines varžybas nepateko.

Pasibaigus varžyboms ir apdovanojimams visi šventės dalyviai buvo pakviesti dalyvauti linksmoje vakaronėje, kur juos linksmino kaimo kapela „Sadūnai“.

Kauno rajono savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: