(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Vis dar besitęsianti didžiausia interneto tendencijų konferencija „Login 2011“ susirinkusius entuziastus šiemet nustebino įvairiu pranešimų turiniu ir interaktyvių pramogų erdvėmis. Renginyje pranešėjai kalbėjo apie interneto mobilumą, saugumą, socialumą ir inovacijas. Per abi konferencijos dienas 40 pranešėjų vizijas interneto ateičiai išgirdo daugiau nei 2500 lankytojų.

„Prisipažinsiu, kad sprendimas „Login 2011“ ištęsti į dviejų dienų renginį – pasiteisino. Abi konferencijos dienas erdvės buvo užpildytos interneto aistruolių, norinčių pasiklausyti „Login 2011“ svečių. Dalyviai diskutavo tarpusavyje ir drąsiai klausė jiems rūpimų klausimų lietuvių pranešėjų ir užsienio interneto profesionalų.

Labiausiai džiaugiuosi dėl to, kad konferencijos turinys buvo išties įkvepiantis kurti ateities projektus. Jei bent pusė dalyvių išgirstas žinias pritaikys savo darbe ar mokslui, tai jau bus didelis žingsnis interneto švietimo link Lietuvoje“, – sakė tarptautinės konferencijos „Login 2011“ sumanytojas Arnoldas Rogoznyj.

Konferencijos metu pranešimus skaitė „The Pirate Bay“ įkūrėjas Peter Sunde, internetinio žurnalo „Wired“ redaktorius Ben Hammersley, interneto naršyklės „Mozilla“ programavimo technologas Christian Heilmann, idėjų fabriko „Naklab“ įkūrėjas Aral Balkan bei daugybė kitų.

Organizatoriai žada netrukus pradėti „Login 2012” organizavimo darbus ir tikisi kitais metais pakviesti dar daugiau interneto įžymybių.

Šiandien, 21 val. menų fabrike „Loftas“ įvyks „Login 2011“ interneto apdovanojimai, kurių metu laimėtojų statulėlės bus įteiktos visiems geriausiems praėjusių metų interneto projektams ir jų kūrėjams.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: