(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega”, pasitikdamas pavasarį, skelbia akcijų ciklą „Mano grožio podiumas“, o ilgąjį kovo savaitgalį kviečia moteris mėgautis joms skirtomis nuolaidomis, grožio procedūromis, stilistų patarimais bei stebėti įspūdingą madų šou, kurio metu „Megoje“ įsikūrusio parduotuvės pristatys naujas pavasario kolekcijas.

Pavasario proga visos moterys, kovo 5–31 d. įsigijusios „Megoje“ prekių daugiau nei už 30 Lt, turės šansą laimėti pagrindinį akcijos „Mano grožio podiumas“ prizą – profesionalią žurnalo „Ieva“ fotosesiją. Žaidime raginamos dalyvauti ne tik moterys, bet ir jų antrosios pusės, norinčios nustebinti savo išrinktąją ne tik fotosesija, bet ir kitais puikias prizais: metiniu abonementu prabangiame sporto klube „Hermis“, 1000 litų vertės „Megos“ dovanų čekiu ir asmenine stilisto konsultacija.

Ilgąjį savaitgalį „Mega“ kvies moteris pasirūpinti savo grožiu, atnaujinti spintą pavasariškais drabužiais. Grožio ir mados renginiai „Megoje“ vyks visą ilgąjį savaitgalį – nuo kovo 11 iki kovo 14 d.

„Nors pavasaris šiais metais nesiskubina, tačiau jau pastebimas visų, ypač moterų, noras atsinaujinti, pasigražinti. Suprasdami, kad po sunkios žiemos žmonės negali labai daug išlaidauti, nusprendėme nudžiuginti moteris nemokamais malonumais. Ilgąjį savaitgalį moterų lauks žymūs stilistai, visažistai, išskirtinės nuolaidos bei loterija,“ – džiaugėsi prekybos ir laisvalaikio centrą valdančios bendrovės „Baltic Red Management“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Kovo 12-oji diena „Megoje“ skiriama grožiui. Moterys galės susipažinti su įvairiomis grožio ir sveikatos priemonėmis, nemokamai pasidaryti dieninį makiažą, įsiverti auskarus, išsitirti plaukų būklę, išbandyti masažą. „Grožio studijos“ plaukų stilistai pristatys pavasariškas šukuosenas, „Bogomolov Image School“ vizažo meistrai demonstruos, kaip pasidaryti ypač madingą „dūminį“ bei šventinį makiažą.

Kovo 13 dieną pasiruošimas pavasariui tęsis – stilistas Kęstutis Rimdžius pristatys naujausias mados tendencijas bei atskleis stiliaus paslaptis, o ant šalia akvariumo įkurto podiumo vyks įspūdingas madų šou.

Visą ilgąjį savaitgalį „Megoje“ veiks rankdarbių mugė, kurioje bus galima įsigyti rankų darbo papuošalų, mezginių, interjero detalių.

Pasisemti pavasariškų idėjų moterys taip pat galės ir iš „Megoje“ vykstančios III tarptautinės mados fotografijos parodos „Madamorfozės“, kurioje eksponuojami geriausių Lietuvos ir užsienio mados fotografų bei talentingiausių foto mėgėjų darbai. Ši paroda vyks iki balandžio 2 dienos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: